[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Info

Dyskusja do tematu: Lepsze wyniki treningowe dzięki słuchaniu muzyki?

Jeśli dbasz o formę to w czasie treningów dajesz z siebie wszystko – krew tętni w żyłach, a ciało pracuje na najwyższych obrotach. Tu z odsieczą przychodzi muzyka. Badania wykazują, że jej właściwy dobór pozwala osiągać lepsze rezultaty treningowe.

Przejdź do artykułu
    przez ~MałaMi,
    2017-01-16 23:05:43

Potwierdzam od czasu jak dostałam słuchawki to chętniej wracam do biegania. Trochę byłam do nich słabo nastawiona ponieważ bałam się że będą wypadały albo nic nie będę słyszała jednak. Dostałam Lamaxy P1 nie są one jakieś drogie wiec z tym też się czuję ok.

przez ~Rudyk82,
    2017-01-16 23:22:20

Ależ oczywiście, że z muzyką lepiej się biega. Pytanie tylko co dobierasz, bo jedni wolą muzykę szybszą od bicia serca (większość), a inni klimatyczne rytmy, które im konkretnie nadają rytm, niekoniecznie zgodny z bieganiem (mniejszość). Ja np. wrzucam bonobo albo trentemoller lub inne spokojne, klimatyczne elektro i bez problemu łapię rytm, szczególnie w dobrym sprzęcie - http://www.redcoon.pl/c10060000-S%C5%82uchawki - także tylko dobrać odpowiednią dla siebie parę, wrzucić ulubioną playlistę i każdy doktor tylko przytaknie, że taka forma motywacji do biegania jest najlepsza.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij