[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ludzie

Dyskusja do tematu: Road to UTMB: Świercu i Miki gonią ultra marzenia - cz. 1

Marcin Świerc i Mikołaj Kowalski-Barysznikow, zawodowy ultramaratończyk i biegacz amator, od ponad 2,5 roku współnie trenują, by stawić czoła najsłynniejszemu górskiemu ultramaratonowi na świecie - 170-kilometrowemu Ultra-Trail du Mont Blanc. W ostatnich miesiącach przed startem swoje przygotowania będą relacjonować na stronie RW. Zapraszamy do lektury pierwszej części ich opowieści, z której dowiecie się, jak Świercu i Miki poradzili sobie z mniejszymi wyzwaniami festiwalu UTMB - biegami CCC i TDS.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Andrzej Wieliczka,
  2019-04-05 16:05:04

  Myślałem ze Cię nie wylosowali na UTMB Panie Barysznikow ?:) Z tego co pamietam A może są inne sposoby na uczestniczenie....

 • avatar zgłoś
  przez ~Miki,
  2019-04-15 14:25:34

  Hej Panie Andrzeju! Co roku organizator przeznacza pulę pakietów dla mediów, i jeśli nie wydarzy się jakieś "trzęsienie ziemi" wystartuję z takim właśnie reporterskim numerem startowym. I już teraz proszę o trzymanie kciuków! Dzięki i do zobaczenia na szlaku.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij