[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Społeczność: Gdzie biegać – miejsca/ścieżki/trasy

Bieganie, bieznia czy pole ?
    przez demetria427,
    2013-07-17 12:47:15

Witam, chcialem zapytac jak waszym zdaniem lepiej uprawiac bieganie, na biezni czy raczej na swierzym powietrzu ? bieznia amortyzuje wiec kolana i stawy nie maja takiego naciksu, pozatym nie wdychamy spalin ?

przez drkub,
    2014-06-20 15:15:24

Ciekawe pytanie. Odpowiedź zależy od kilku spraw:
    1. Po co biegasz - czy "dla zrobienia aerobów", czy jako trening uzupełniający do innych sportów, czy dla zrzucenia kilogramów, czy też może po prostu dla własnej sprawności i satsfakcji?
    2. Czy masz nadwagę - zwłaszcza dużą i w ogóle ile ważysz?
    3. Gdzie mieszkasz i biegasz czy to miasto z dużym zanieczyszczeniem czy wieś, czy możesz znależć trasę zieloną czy musisz biegać wzdłuż drogi szybkiego ruchu?
    4. Jakie masz doświadczenie biegacza?...więcej

przez wybiegany,
    2015-10-01 21:13:15

Ja lubię na bieżni, bo zawsze ciepło i komfortowo, ale jak jest ładna pogoda np. w lecie, to warto wyskoczyć wzdłuż plaży się przebiec  :)

przez rungosiarun,
    2015-10-23 13:33:19

Ja lubię i tu i tu, nie ma reguły tak naprawdę - ile można w klimatyzowanych pomieszczeniach siedzieć?

przez limonka,
    2015-11-18 06:45:07

Ja biegam po asfalcie. Bierznia jakoś mnie nie przekonuje

przez forrest,
    2015-12-17 11:37:08

Ja biegam wszędzie gdzie się da - i na bieżniach, i po asfalcie, po polach i lasach :)

przez ~baloo,
    2017-04-17 17:23:04

Ja najbardziej lubię biegać na bieżni. Wiem, że to podobno mniej zdrowo ale jestem w ten sposób bardziej zmotywowany, poza tym jak biegałem na dworze zawsze później bolało mnie gardło albo łapało mnie przeziębienie. Na siłowni mi to nie grozi.

przez baloo15,
    2017-04-17 17:26:03

Ja najbardziej lubię biegać na bieżni. Wiem, że to podobno mniej zdrowo ale jestem w ten sposób bardziej zmotywowany, poza tym jak biegałem na dworze zawsze później bolało mnie gardło albo łapało mnie przeziębienie. Na siłowni mi to nie grozi.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij