[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt

Biustonosz sportowy
    przez ~karolka,
    2017-04-04 12:18:05

Witam, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc w wyborze odpowiedniego biustonosza sportowego. Zaczęłam biegać w tym sezonie i planuje powoli kompletować sobie odpowiedni strój. Zaczynam od biustonosza, bo mam obfity dość biust (miseczka D) który nie ukrywam przeszkadza mi podczas treningów. Nigdy nie miałam takiego biustonosza, dlatego chciałabym się Was poradzić jak się powinno dobierać odpowiedni rozmiar? Planuje kupić go w tym sklepie: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/kobiety/biustonosze-sportowe który z tych modeli jest według was najfajniejszy?

przez baloo15,
    2017-04-23 17:40:25

Hej! Na wstępie gratulacje, mam nadzieje, że z każdym tygodniem treningi będą dla ciebie coraz przyjemniejsze. Co do stanika, to na Twój pierwszy polecam wybrać jakąś biegową firmę, masz wtedy pewność, że wszystko będzie skrojone tak jak trzeba,a piersi będą podtrzymane.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij