[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Buty a brzydki zapach. Sposoby na śmierdzące obuwie

Wstrzymujesz oddech przy zakładaniu butów do biegania, bo raczej nie pachną fiołkami? Wygląda na to, że rozgościły się w nich obce stwory, blisko spokrewnione ze skunksem. Na szczęście można je łatwo wyprosić. Oto 12 skutecznych sposobów na pozbycie się brzydkiego zapachu ze sportowego obuwia.

Przejdź do artykułu
    przez ~Angelica,
    2018-11-28 04:24:52

Po pierwsze moje buty do biegania wyposażyłam w dynamizne wkładki footwave sports w związku z tym że mam nadmiernie probujące stopy noe chciałam aby buty się zdeformowały a wkładki dobrze utrzymują moje stopy we właściwej osi. Po drugie zawsze po treninu używam do butów spraw shoes te, nie tylko chroni przed brzytkim zapachem ale też przed grzybami i bakteriami

przez ~kornel,
    2019-05-22 13:43:23

problemem jest tez wilgoc w bucie bo jk sie noga poci to podeszwa nie wyglada za dobrze :/ ja zawsze na trening biore tubke kleju tadam bo szybko działa i jest elastyczny :D jak sie cos odklei to na szybko działam ale w domu poprawiam

przez ~Marek,
    2019-05-25 00:05:08

A mi polecili antyzapach takiej polskiej firny kupiłem w Sosnowcu w sklepie militarnym i jestem z tego mega zadowolony. https://sklep.lentus-militaria.pl/pl/p/Dezodorant-do-buow-ANTYZAPACH-fresh-sport-sprey-obuwia-stop-ANTYGRZYBICZY-DEZYNFEKCJA-jonami-srebra.-Usuwa-dlugotrwale-nieprzyjemne-zapachy.-Dla-alergikow.-Antybakteryjny.-Oswiezacz-do-obuwia.-Przeciwdziala-grzybicy-stop./1041

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij