[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Buty do biegania Adidas Solar Glide ST [RECENZJA]

Adidas Solar Glide ST to model dla tych biegaczy, którzy w swoich butach cenią komfort i wygodę biegu. Innowacyjna pianka Boost zapewni maksymalną amortyzację nawet na miejskich, asfaltowych trasach biegowych. Uwaga: ten but szczególnie warto przed zakupem warto przymierzyć - jego przód jest dość wąski.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Jacek,
  2019-06-10 13:34:37

  "Uwaga: ten but szczególnie warto przed zakupem warto przymierzyć - jego przód jest dość wąski." jest zupełnie odwrotnie

 • avatar zgłoś
  przez ~nowy,
  2019-06-18 14:53:37

  dokładnie bardzo waski przód zaczął mi sie odklejac czubek po kilku treningach pomógł klej tadam ale serio ledwo kupione buty no ale mam dosc szeroka stope wiec moze tu jest problem

 • avatar zgłoś
  przez ~Gina,
  2019-06-29 07:59:34

  Pokładałam w tych butach wielkie nadzieje, niestety - wielkie rozczarowanie. Przód bardzo szeroki, cholewka dziwnej długości, która uwiera mimo dłuższych skarpet, przez co odczuwam dyskomfort podczas biegu, stopy bardzo sie w nich męczą. W trakcie przymiarki i biegu próbnego wydawały się wspaniałe. Wracam do Lunarglide 6 od Nike :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij