[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Jak dbać o buty biegowe?

Buty to podstawowy element wyposażenia biegacza i potrzebują regularnego serwisu niemal jak bolidy Formuły 1. Na szczeście, możesz o nie dbać sam, bez całego sztabu mechaników. Oto patenty, które sprawią, że kupiony za ciężką kasę sprzęt będzie Ci wiernie służył nawet podczas najcięższych treningów i najtrudniejszych startów.

Przejdź do artykułu
    przez michaell186,
    2013-07-11 10:33:51

Witam

orientuje się ktoś może jakie buty są najlepsze do tenisa ziemnego (gram na twarderj betonowej nawierzchni) ???

przez kacperek,
    2016-04-23 14:29:39

Do delikatnego obuwia sportowego osobiście możemy również zarekomendować krem do delikatnej skóry Nappa Saphir Medaille. Jest to produkt, który sprzedajemy w bardzo dużych ilościach, ponieważ jego użytkownicy chwalą sobie skuteczność tego specyfiku. Jest to naturalny krem do obuwia na bazie oleju z norek i jojoby z dodatkiem protein pszenicy, bez dodatku rozpuszczalników. Odżywia, natłuszcza i czyści skórę, pomaga w elastyczności, zapobiega pękaniu skóry. Warto również zadbać o odpowiednią impregnację butów w ok...więcej

przez ~Szymon,
    2017-06-11 22:22:44

Piorę buty w pralce w zimnej wodzie. W dowolnym płynie do prania, z lekkim odwirowaniem. Traktuję tak już 10 parę - i jak na razie nic im się złego nie dzieje...

przez ~Lorenjaify,
    2018-05-16 06:45:08

zaklady bukmacherskie w polsce

przez ~Maciek,
    2019-02-19 00:25:51

500 km? Głupoty. Mam 188 cm i ważę 100kg, w moich Saucony przebiegłem 2200 km a teraz mam Asics, na liczniku 1600 km i będzie sporo więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij