[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Jak kupować buty do biegania? 8 błędów, których trzeba unikać

Jak kupić odpowiednie buty do biegania? Chociaż wybór jest ogromny, wybór modelu, który będzie idealny dla Ciebie, nie jest wcale trudny - jeśli tylko masz świadomość pułapek, które na Ciebie czyhają. Oto 8 błędów, które popełniają nie tylko początkujący biegacze, kiedy decydują się wydać pieniądze na nowe buty.

Przejdź do artykułu
    przez ~tomek,
    2019-07-29 22:02:33

za rzadko to na pewno :D ale buty które mi sie podobaja zawsze sa najdrozsze :D jedne na rok dwa lata to max na co mnie stac ale zawsze mi pomaga klej tadam jak sie psuja :D najgorzej w jesien bo mokro i przesuszam buty ktore sie pozniej rozklejaja

przez ~Mikołaj Grabowski,
    2019-07-30 12:28:00

Buty muszą idealnie siedzieć na nodze, to glówne

przez ~maciek,
    2019-08-14 13:56:11

tez mam ten problem tomek buty zawsze po bieganiu sie psuja jak biegam w dezczowe dni :( spoko ten klej raz probowałem i skeił czubek ale z cała podeszwa to chyba bym nie probował bo tam najwieksza wilgoc

przez ~Biegacz,
    2019-09-07 10:04:01

Ale głupoty piszecie!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij