[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Jak wybrać buty do biegania?

Jakie wybrać buty do biegania? Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć najlepszy model. Oto kilka zasad, które  pomogą Ci dobrać idealne dla ciebie buty biegowe, w których będziesz biegać szybko, daleko i bez kontuzji.

Przejdź do artykułu
    przez ~bielek,
    2017-05-31 09:52:00

te chyba wygrywają, i wygodne, i wizualnie bardzo ok ;)https://kajasport.pl/product-pol-33854-ASICS-Buty-Biegowe-GEL-SONOMA-3-T724N-4990.html

przez ~Asia z mZakupów,
    2017-09-19 07:38:48

Zanim kupisz buty, które ci się marzą, sprawdź promocje sklepów sportowych w naszej apce mzakupy.com ♥

przez ~Adam,
    2017-11-25 14:46:35

Dobre buty do biegania są ważne jeżeli nie chce sie mieć żadnych problemów później. Swoje buty znalazłem na schaffashoes http://schaffashoes.pl/product/63008_napapijri-rabari-15833199-n741.html dobrze mi się w nich biega :)

przez ~Adam,
    2017-11-25 14:47:18

Dobre buty do biegania są ważne jeżeli nie chce sie mieć żadnych problemów później. Swoje buty znalazłem na schaffashoes schaffashoes.pl/product/63008_napapijri-rabari-15833199-n741.html dobrze mi się w nich biega :)

przez ~poracha,
    2018-05-24 22:40:18

bla bla bla

przez ~tami23,
    2019-12-19 07:53:32

Super tekst. Od nowego roku zaczynam biegać i zastanawiałem się, jak wybrać buty. Teraz wiem, na co zwrócić uwagę. Tyle się słyszy o tych kontuzjach, więc jakbym od urazu zaczął przygodę z tym sportem, to pewnie szybko bym się zniechęcił.

przez ~kierownik,
    2019-12-22 08:28:44

Pamiętam, że ja na start biegałem w tanich butach z supermarketu i przekonywałem, że są super. A później jak ubrałem naprawdę porządne buty, to jakbym przesiadł się do Ferrari. Wygoda, komfort, noga stabilna. Niebo a ziemia. Więc jak ktoś się zastanawia, jak wybrać buty do biegania, to przede wszystkim nie oszczędzać.

przez ~marcin,
    2019-12-24 08:11:09

Jak wybierałem buty do biegania po raz pierwszy, to wiedziałem tylko tyle, że mają być wygodne. Trafiłem dobrze, ale pewnie mógłbym lepiej. Wtedy jednak nie było takich tekstów. Myślę, że ci co zaczną biegać, mogą śmiało się posiłkować wiadomościami stąd.

przez ~sajmon75,
    2019-12-27 09:07:49

Jak wybrać buty do biegania? Z głową! Ustalić budżet, określić swoje cele i wtedy wybrać to co jest dostępne w sklepie. Warto się zapytać sprzedawcy co poleca na daną nawierzchnię itd. I zapomnijcie, że takie dobre buty kupicie za 50 zł. Szkoda nóg na tego typu wynalazki.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij