[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Muzyka w biegu

Douszne, zauszne, nauszne, z pałąkiem, bez pałąka... Oto modele słuchawek dla biegaczy przetestowane przez redakcję RW. Przeczytaj, co o nich sądzimy i wybierz takie, które będą najlepiej pasować do Twojego ucha. Pamiętaj - liczy się Twój komfort,

Przejdź do artykułu
    przez dzejkob,
    2013-05-22 22:45:19

Warto też wspomnieć o NOKIA BH-505. Technicznie słuchawki sprawują się wzorowo. Sytuacja ma się gorzej, gdy zaczynają się wyrabiać.
    W miarę lekka konstrukcja na pałąku (nie nadają się do słuchania z założoną czapką zimową czy okularami przeciwsłonecznymi). Bluetooth. Dźwięk dobrej jakości. Dość głębokie niskie tony, w wysokich i średnich trochę brakuje. Za to ocena 4+, aczkolwiek do rozmowy przez telefon nie polecam - osoba po drugiej stronie będzie miała problemy ze zrozumieniem nas. Nie spadają, nawet prz...więcej

przez ~Darek,
    2017-03-23 17:45:58

Artykuł jest dość stary, wiele się od tego czasu zmieniło. Zajrzyjcie sobie na https://mp3audio.pl/jakie-sluchawki-do-biegania-ranking/ - macie tam świeży ranking słuchawek do biegania i wiele istotnych informacji odnośnie tego sprzętu.

przez ~fillippo,
    2018-03-27 16:50:05

Fajne są słuchawki Xblitz Pure Sport których używam od pół roku i nie zamienił bym na inne. Długi czas działania na baterii, dobrze tłumią odgłosy otoczenia a dźwięk jest czysty. Także polecam.

przez ~marsi,
    2018-06-28 19:56:00

Dla mnie najważniejsze przy słuchawkach do biegania jest to, żeby wygodnie się w nich uprawiało sport i nie spadały przy bieganiu ; p oczywiść oraz o dobrą jakość dźwięku. Mam słuchawki Method od skullcandy i te 2 kategorie są spełnione. Od razu jakoś łatwiej zmotywować się do biegania :D

przez ~Paweł,
    2018-07-31 18:50:00

Już od dłuższego czasu biegam ze słuchawkami skullcandy method i jestem max zadowolony. Wygodne, beprzewodowe (to dla mnie absolutnie must-have) i z fajną jakością dźwięku.

przez ~potrobo,
    2018-12-29 12:34:28

Od kilku miesięcy używam modelu AfterShokz Trekz Air i mogę polecić każdemu, kto potrzebuje słuchawek do uprawiania sportu. Nie ześlizgują się nawet wtedy, gdy się pocę, nie izolują od otoczenia. Bateria mogłaby być lepsza, ale na moje treningi wystarcza. Dźwięk nie jest taki, jak w słuchawkach z redukcją hałasu, no ale coś za coś. Łączą się z telefonem po bluetooth i połączenie jest stabilne. Są takie, jakich się spodziewałem po przeczytaniu recenzji. Myślę, że są warte swojej ceny, choć to już kwestia indywidu...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij