[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Test butów do biegania - zima 2019/2020

Dobre buty mają Ci pomóc w lepszym bieganiu. Dla jednych lepsze oznacza szybsze, dla innych takie, które są superkomfortowe, a dla niektórych takie, którym nie straszne żadne wertepy. Przetestowaliśmy 78 par nowych modeli, by pomóc Ci w wyborze butów idealnych dla Twoich stóp. Tradycyjnie sprawdziliśmy je w laboratorium RW, a także na nogach aż 300 testerów, którzy przebiegli w każdym z modeli ponad 150 km.

Przejdź do artykułu
  • avatar zgłoś
    przez ~Tomasz,
    2020-03-26 18:45:55

    Witam, Piszecie Państwo o Pegasus 36: "Nasi testerzy bardzo dobrze przyjęli zmianę w kształcie języka w najnowszym modelu. Poprzedni był odrobinę za bardzo „puchaty”, a teraz mamy do czynienia ze znacznie cieńszym językiem i z nowym, asymetrycznym krojem, który już nie będzie uwierał w okolicach kostki." W modelu Peagaus 36 biegam 2 razy w tygodniu po 15 KM od 24 stycznia 2020 r. Pod tym linkiem https://drive.google.com/drive/folders/1bFkBdDdVrUWrsNu1pE4pxJ4J8r-nXKbv?usp=sharing znajdziecie zdjęcia które z...więcej

  • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij