[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: W jakich skarpetkach biegać? Porady i test

Jeśli do wieczorowego garnituru założysz białe, bawełniane skarpety, narazisz się tylko na obciach, ale już na treningu nabawisz się odcisków i nie pomogą Twoje drogie buty. Przeczytaj opinie o dostępnych modelach skarpetek i wybierz najlepszy dla siebie.

Przejdź do artykułu
    przez maniurka43,
    2015-07-07 14:29:01

Niestety ja mam zwykłe bambusowe skarpetki :) Na powaznie bambusowe.

przez KamilWolak,
    2017-10-12 13:50:44

Znalazłem mały błąd w artykule. Przy skarpetach X-bionic i Craft są pomieszane zdjęcia :)

przez ~Marcin,
    2018-04-12 08:30:27

Marketingowe bzdury. Bieganie jest fajne, bo oprócz dobrych butów reszta jest zbędnym bajerem.

przez ~BiegamBoLubię,
    2018-11-30 15:00:51

Ja na przykład lubię biegać bez skarpetek...wiem wiem zaraz mi powiedzą, że to zły pomysł, ale skoro ja tak lubię. Uważam że zaraz po motywacji i dobrych butach ważniejsze od doboru skarpet są dobre wkładki. Ja biegam w Nike dla mnie to najlepsze rozwiązanie, ale przy badaniu stóp które zrobiłam jakieś trzy miesiące temu okazało się że moje stopy są nadmiernie pronujące i fakt moje buty się deformowały skręcając poęty do wewnątrz. Lekarz, który badał moje stopy zasugerował do butów codziennych i butów treningowy...więcej

przez ~Klaudia BiegamBoLubię,
    2018-11-30 15:03:00

Ja na przykład lubię biegać bez ė...wiem wiem zaraz mi powiedzą, że to zły pomysł, ale skoro ja tak lubię. Uważam że zaraz po motywacji i dobrych butach ważniejsze od doboru skarpet są dobre wkładki. Ja biegam w Nike dla mnie to najlepsze rozwiązanie, ale przy badaniu stóp które zrobiłam jakieś trzy miesiące temu okazało się że moje stopy są nadmiernie pronujące i fakt moje buty się deformowały skręcając poęty do wewnątrz. Lekarz, który badał moje stopy zasugerował do butów codziennych i butów treningowych wkład...więcej

przez ~Klaudia,
    2018-11-30 15:04:10

Ja na przykład lubię biegać bez ė...wiem wiem zaraz mi powiedzą, że to zły pomysł, ale skoro ja tak lubię. Uważam że zaraz po motywacji i dobrych butach ważniejsze od doboru skarpet są dobre wkładki. Ja biegam w Nike dla mnie to najlepsze rozwiązanie, ale przy badaniu stóp które zrobiłam jakieś trzy miesiące temu okazało się że moje stopy są nadmiernie pronujące i fakt moje buty się deformowały skręcając poęty do wewnątrz. Lekarz, który badał moje stopy zasugerował do butów codziennych i butów treningowych wkład...więcej

przez ~Klaudia,
    2018-11-30 15:05:47

przez ~Klaudia,
    2018-11-30 15:09:48

Ja zamiast skarpet do biegania zakupiłam wkładki do moich Nike. Footwave Sports uważam że są super i są ortopedyczne i dynamiczne i działają!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij