[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Zegarek dla biegacza: 10 modeli za rozsądne pieniądze

Zegarek do biegania dla początkującego biegacza - czy nawet bardziej zaawansowanego, który nie rozkłada swojego hobby na czynniki pierwsze - nie musi kosztować krocie, aby zaspokajać wszystkie potrzeby swojego właściciela. Przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku smartwatchom i opaskom monitorującym aktywność, aby ułatwić Ci wybór modelu, który za rozsądną cenę oferuje wszystkie potrzebne Ci funkcje.

Przejdź do artykułu
    przez ~Kamil,
    2019-05-16 11:28:47

A JKactive? Jest jeszcze tańszy, ale czy wart swojej ceny, bo słyszałem, ze dla początkujących akurat...

przez ~Kinga,
    2019-05-23 22:03:22

Sama jestem posiadaczką Forerunnera 45 i tak naprawdę, ten zegarek nadaje się też do monitoringu innych treningów, o ile komuś chce się ręcznie wbijać ćwiczenia z planu przez aplikację. Do biegania, jazdy na rowerze, spacerów i monitoringu kardio sprawdza się świetnie, ale myślę, że nie odkryłam wszystkich jego mozliwosci :) Świetny zegarek w bardzo dobrej cenie.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij