[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt

Dyskusja do tematu: Zegarek dla biegacza: 10 modeli za rozsądne pieniądze

Zegarek do biegania dla początkującego biegacza - czy nawet bardziej zaawansowanego, który nie rozkłada swojego hobby na czynniki pierwsze - nie musi kosztować krocie, aby zaspokajać wszystkie potrzeby swojego właściciela. Przyjrzeliśmy się dostępnym na rynku smartwatchom i opaskom monitorującym aktywność, aby ułatwić Ci wybór modelu, który za rozsądną cenę oferuje wszystkie potrzebne Ci funkcje.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Kamil,
  2019-05-16 11:28:47

  A JKactive? Jest jeszcze tańszy, ale czy wart swojej ceny, bo słyszałem, ze dla początkujących akurat...

 • avatar zgłoś
  przez ~Kinga,
  2019-05-23 22:03:22

  Sama jestem posiadaczką Forerunnera 45 i tak naprawdę, ten zegarek nadaje się też do monitoringu innych treningów, o ile komuś chce się ręcznie wbijać ćwiczenia z planu przez aplikację. Do biegania, jazdy na rowerze, spacerów i monitoringu kardio sprawdza się świetnie, ale myślę, że nie odkryłam wszystkich jego mozliwosci :) Świetny zegarek w bardzo dobrej cenie.

 • avatar zgłoś
  przez ~Ilona,
  2019-09-26 10:49:40

  Ja jestem posiadaczką zegarka firmy Xonix i sobie chwalę ten wybór, bo ma wszystkie potrzebne funkcje, jest ładny, a kosztuje niewiele w porównaniu z innymi podobnymi sobie. :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij