[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt: Buty

Buty dla początkującego
    przez janusze,
    2013-06-24 22:58:11

Na początku chciałbym się przywitać, bo jestem nowy ;).
    Ale do rzeczy.
    Biegam prawie od miesiąca i stwierdziłem, że to chyba właściwy czas żeby zakupić swoje pierwsze buty do biegania.
    Ważę niecałe 90kg, a moja stopa jest neutralna. Biegam po asfalcie. Czy moglibyście polecić mi jakieś porządne buty? Chciałbym na nie przeznaczyć max. 300-350zł.

Co sądzicie o sklepie sklepbiegacza.pl w Katowicach? Warto się tam wybrać, czy raczej nie? 
    Dzięki za odpowiedzi, bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach ;)

przez czebula,
    2013-08-10 23:07:20

Ja uwielbiam buty z Nike, ostatnio kupiłem sobie takie: 
    http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=109&product_id=104
    Biega mi się w nich genialnie. No i pasują kolorystycznie do mojego dresu :D

przez gregory-80,
    2013-08-30 15:01:06

Witaj
    Idź śmiało do sklepu biegacza w Katowicach. Na pewno otrzymasz fachową poradę i dobór butów do swojej wagi / przebigu / typu stopy.
    Pozdrawiam

przez martak,
    2013-09-16 19:09:23

Czebula" data-cid="2222" data-time="1376168840 napisał(-a):
    "Ja uwielbiam buty z Nike, ostatnio kupiłem sobie takie: 
    http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=109&product_id=104
    Biega mi się w nich genialnie. No i pasują kolorystycznie do mojego dresu :D"
    Popieram, Nike są świetne!

przez doroteczka,
    2013-09-23 12:59:39

ja też zaczynam biegać - do tej pory pomykałam w tenisówkach, ale coraz mnie bardziej to wciaga i chcę sobie kupić fajne butki- orietnuje się ktoś, czy w tym sklepie biegacza można też się doradzić przez www? bo słyszałaam właśnie, że mają fajną obsługę, ale w mojej okolicy nie ma żadnego, a jak mam wydać kilka stów to chciałabym dobrze

przez gregory-80,
    2013-10-31 18:28:01

Witaj
    Skontaktuj się z wybranym sklepem biegacza, albo z centralą w Katowicach. Oni często są na targach przy imprezach biegowych. Bardzo szeroki wybór a ostatnio sporo przecen i wyprzedaży, ale przede wszyskim fachowe doradztwo. Powodzenia

przez ciszewkm,
    2013-11-11 00:56:58

Dobre buty to podstawa w każdym treningu. Też szukam dla siebie czegoś odpowiedniego i jestem początkujący. Zamierzam trochę pobiegać przed zapisaniem się do szkoły walki;) Szkoda tylko, że firmowe obuwie nie jest zbyt tanie. Ale lepiej zainwestować, aby zapewnić sobie pełen komfort.

przez astma-boy,
    2014-02-18 10:51:54

Moim zdaniem nie ma sensu kupować butów przez internet, gdyż nie zawsze nasz rozmiar jest odpowiedni. Chyba że byliście wcześniej w sklepie i znacie rozmiar i wiecie że będzie odpowiedni. Poza tym dobrze jest porozmawiać ze sprzedawcą to też człowiek. :)

przez kamilak,
    2014-02-26 23:00:37

Ja  kupuję przez internet. Póki co, zadowolona jestem z dokonanych zakupów. Na pewno poprzez internet jest o wiele taniej, niż w sklepie stacjonarnym.  Nawet  ostatnio kupiłam już na wiosnę nowe  buty sportowe NIKE [url]http://stendi.pl/buty-sportowe-nike-court-tradition-v2-na-co-dzien-p144633. Pozostaje  tylko  kwestia jaki typ drogi zakupu preferujesz i tyle. pozdrawiam

przez mat,
    2014-03-16 13:43:18

Najlepszy patent o chyba przymierzyć w sklepie i kupić ten właśnie model przez internet.
    Wtedy mamy to co chcemy w lepszej cenie :)

Zawsze tak robię i jak do tej pory działa 

(najnowszy nabytek to Nike Lunargilde +5)

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij