[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt: Buty

Jakie buty do kontynuowania beiagnia
    przez dreamer1897,
    2014-05-12 19:14:29

Witam.
    Zacząłem biegać od czerwca 2013 tak na poważnie od 2 treningów do 3-4  obecnie.
    Na dzień dzisiejszy mam już na liczniku 1020km gdzie od pół roku biegam minimum 40km tygodniowo.
    W sobotę na pierwszym moich zawodach biegowych pobiłem swój rekord życiowy w półmaratonie o 10min dokładnie miałem 1h56m20s.
    Chciałbym ten czas poprawić ale potrzebuję raczej nowych butów bo poprzednie odbijają się chyba na zdrowiu (mam siły i oddech na większy dystans ale stawy odmawiają dalszego biegu) Ni...więcej

przez mat,
    2014-05-13 18:50:36

z czystym sumieniem mogę polecić Nike Lunrargilde +5 
    W sklepie są raczej drogie, ale jak lepiej poszukać na allegro czy tablicy to można upolować za dobre pieniądze :)
    (za moje nowe dałem 180zł)

przez janek77,
    2014-07-10 21:02:18

Cześć, 

nie podałeś jeszcze swojej wagi, to dość ważny czynnik w przypadku doboru butów do biegania, rozumiem że szukasz butów treningowych. 
    Może asicsy 
    Asics Nimbus 15  albo Asics GEL-CUMULUS 15

Janek 

przez demoonka,
    2014-07-28 15:13:47

Znalazłam ostatnio fajną stronę o butach sportowych http://kolekcjonerbutow.pl/#_,poczytaj sobie bo jest tam mnóstwo artykułów, testów, recenzji itd. na temat butów sportowych więc może ta strona Ci pomoże znaleźć odpowiednie  buty :)

przez owczi,
    2015-11-24 12:48:53

A  Puma Mobium Elite Speed będą ok? 

przez paragraf,
    2016-03-31 13:47:55

Jeśli sie dobrze poszuka to w sieci mozna znaleźć całkiem niezłe promocje na obuwie do biegania. Sam jakiś czas temu szukałem butów w niewysokiej cenie (miałem do wydania ledwie 200 zł). Udało mi się znaleźć porządny model butów Adidas w cenie niecałych 170 zł. Kupowałem w tym sklepie:
    http://sklep.puregreen.pl/adidas/

Jest tam niezły outlet Adidasa tak więc maja tam sporo sportowych rzeczy w dużych promocjach. 

przez pawelqaz,
    2016-05-19 23:35:50

Ja polecam addidas biegam w nich już od 5 lat i jeszcze mnie nie zawiodły.
    28 maja nawet planuję wystartować w biegu dla twardzieli organizowanym w Gdańsku.
    Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM...więcej

przez tnor,
    2016-09-20 09:05:02

Ja już dłuższy czas biegam w modelu Nike Lunarglide tu masz przykładowe modele: https://sklep.adrenaline.pl/search.php?text=lunarglide. Te buty na dłuższe dystanse naprawdę świetnie się sprawdzają.

przez forrest,
    2016-09-26 15:54:45

Też mam te buty. Podzielam zdanie i podpisuję się pod postem obiema biegającymi nogami :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij