[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Sprzęt: Elektronika

Wybór zegarka na rękę
    przez paragraf,
    2015-10-08 13:34:47

Witam wszystkich!

Chciałbym się was poradzić w sprawie zegarka na rękę. Nie będzie to najtańszy wydatek, i chciałbym to skonsulotwać z kimś kto ma jakieś pojęcie na ten temat. Otóż chciałbym kupić sobie zegarek na rękę, najlepiej taki, który będzie pasował zarówno do chodzenia na co dzień, jak i bardziej oficjalnych wydarzeń do których trzeba nałożyć garnitór.
    Zastanawiam się nad Certina ze względu na dobre doświadczenia.
    Moje typyt to:
    1: http://e-zegarmistrz.pl/pl/p/CERTINA-C017...więcej

przez halifax,
    2015-10-09 11:34:06

Rozumiem, że interesują Cię głównie zegarki kwarcowe? Generalnie dobry wybór. Certina to dobrej jakości sprzęt. Ma dobry stosunek ceny do jakości.

Klasyczne zegarki są ponad czasowe. Na nie moda nie przemija w przeciwieństwie do innych wzorków. Poszukaj jeszcze wśród japońskiej produkcji.

przez paragraf,
    2015-10-12 10:41:37

Mechaniczne też wchodzą w grę, ale jeżeli mam być szczery, to ze względu na wygodę wolę chyba kwarcowe.
    Już chyba zdecydowałem się na tego środkowego - mimo, że kolor brązowy, to powinien pasować do stylu mojego ubierania.

przez kasiap,
    2018-05-21 15:01:21

jeśli zwykłe to świetne propozycje. bo gdyby miały się też sprawdzać do biegania, to najlepszą opcją są chyba suunto, bo bardzo fajnie wyglądają :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij