REKLAMA

Forum - Sprzęt: Odzież

Odparzenia a bielizna termoaktywna
    przez ja%c5%9bko,
    2014-05-05 01:22:46

Czy może znajdą się tutaj osoby, które biegają już dłużej niż jeden sezon? Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zabezpieczacie się przed odparzeniami? Chodzi o to, że ostatnio zacząłem zauważać, że wychodzą mi odparzenia w okolicach pachwin. Pomyślałem, że to pewnie dlatego, że to wina nieodpowiedniej bielizny. Czy tego typu bielizna termoaktywna http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_Odziez-Meska_Bielizna_Bielizna-PRO-1718.html  wystarczy? Chciałbym się również zapytać ile zajmuje średnio przygotowanie do mara...więcej

przez mat,
    2014-05-06 01:35:43

w podanym linku nic nie ma

przez gamor,
    2014-07-21 22:17:46

W profilaktyce odparzeń najlepiej sprawdza się sudocrem. Jest delikatny dla skóry a jednocześnie niezwykle skuteczny. Znany jest jako krem na odparzenia u niemowląt, ale jest on niezwykle przydatny w zapobieganiu wszelkiego rodzaju otarć, odparzeń, odleżyn (w początkowych stadiach).

przez elenka,
    2015-01-19 16:16:17

A jest taka bielizna termoaktywna, która na sto procent nie będzie wywoływać odparzeń? Jeszcze nie zaczęłam biegać i nie skompletowałam odzieży/butów, stąd moje pytanie. Może polecicie mi jakąś konkretną markę bielizny termoaktywnej?

przez hanna656,
    2015-05-29 20:40:49

Zgadzam się, sudocrem jest w tym temacie świetny. Czytałam też opinie, że nie każda termoaktywna bielizna jest faktycznie termoaktywna, bo też od tej powstają odparzenia. Ja Ci polecam odzież termoaktywną ze strony http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-damska-odziez-termoaktywna-c-150_229.html - sprawdzona, nie ma z nimi takich jazd. Męska też jest w ofercie ;)

przez forrest,
    2016-07-01 12:41:10

Dobrze najpierw się odpowiednio rozejrzeć, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA