REKLAMA

Forum - Sprzęt: Odzież

Termoaktywna-czyli jakie to mądre słowo
 • avatar zgłoś
  przez kowal013,
  2012-11-22 16:59:46

  Witam, mamy listopad i coraz chłodniej robi się na dworzu. Czas pomyślec o tym jak sie zabezpieczyc przed chłodempodczas biegów, coraz bardziej powszechna staje się bielizna termoaktywna, która ma za zadanie utrzymac temperature naszego ciała oraz odprowadzic wilgoc. Znowu jakaś super kosmiczna technologia wymyślona przez NASA czy cos podobnego . Sam nie mam doświadczenia z taką odzieżą, i stąd rodzi sie moje pytanie: czy to naprawde zdaje egzamin?? czy trzeba wydac na to majątek, żeby działało czy wystarczy kup...więcej

 • avatar zgłoś
  przez hanna656,
  2015-05-29 20:47:19

  Ja spotkałam się z opinią, iż te z marketu wcale wilgoci nie odprowadzają, a wręcz odparzenia powodują. Osobiście wolałabym nabyć taką bieliznę/odzież w sklepie przeznaczonym, np. na http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-damska-odziez-termoaktywna-c-150_229.html wydaje mi się że oni lepiej się znają na temacie niż przeciętny market. Moja koleżanka uwielbia ćwiczyć w takiej bieliźnie w ciepłe dni - uważa, że dzięki temu bardziej się poci i szybciej chudnie ;)

 • avatar zgłoś
  przez maciek233,
  2016-01-15 10:10:01

  Może lepiej nie kupować w markecie bielizny termokatywnej, wcale nie będzie trzymała temperatury, nie musisz wydać dużych pieniędzy żeby sobie dobrą kupić. Ja kupiłem bluzę termoaktywną na http://www.sportservice.pl/pol_m_Odziez_Odziez-meska_Bielizna-termoaktywna-196.html i mimo dużych mrozów jest mi w niej bardzo ciepło. Twoje ciało oddycha ale zatrzymuje ciepło. Lepiej kupić taką bieliznę niż zakładać na siebie 3 bluzy :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA