[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Sprzęt: Sklepy

Zakupy internetowe
    przez forrest,
    2016-12-05 12:49:10

Dziś raczej zdecydowana większość osób robi zakupy właśnie w internecie, tak jest dużo taniej i wygodniej.

przez rudyk82,
    2016-12-07 10:59:33

Czy dużo taniej to nie wiem. Koszty przesyłki często wyrównują to, co jest ceną w zwykłym sklepie, ale prawda, że teraz internet to już największe centrum handlowe.

przez ~Karlina,
    2017-02-02 13:48:09

Ja często robię zakupy przez internet, często kupię coś przez internet taniej niż w sklepie stacjonarnym. Dzisiaj akurat trafiłam całkiem przypadkiem na wyprzedaż w sklepie www.dobiegania.pl. Sporo asortymentów sportowych i odzieży jest w atrakcyjnej cenie. Polecam zajrzeć a być może trafisz coś dla siebie

przez ~Madlajn,
    2017-02-02 17:00:27

Myślę o kupnie tego roweru przez internet https://www.domenasportowa.pl/product-pol-117805-Rower-gorski-damski-Kellys-Vanity-10-2016.html czy warto kupować sprzęt, czy ktoś moze posiada taki model i mógłby się wypowiedzieć

przez ~Mimi89,
    2017-02-02 18:41:55

Mój znajomy ostatnio zakupił sobie świetny zegarek z pulsometrem. Dobry pomysł na prezent jak i dobrze sprawdza się dla osób aktywnych fizycznie http://www.dobiegania.pl/elektronika-do-biegania-pulsometry-zegarki-suunto-ambit3-run-black-hr-pas-do-mierzenia-tetna-p-12125.html

przez ~konsument83,
    2017-03-08 16:29:25

nie da się ukryć, że zakupy przez internet to duża wygoda i oszczędność czasu, a nieraz nawet i pieniędzy, najczęściej kupuję elektronikę i od jakiegoś czasu również zabawki bo coraz więcej znajomych ma dzieci :) w zakupach online ważna jest ostrożność więc dobrze jest korzystać z zaufanych sklepów np super-zakupy.com.pl, nie dość, że mają spory wybór asortymentu i to w przystępnych cenach to jeszcze realizacja na wysokim poziomie, szczerze polecam

przez konsument83,
    2017-03-09 12:22:34

często robię zakupy online, to przede wszystkim oszczędność czasu a nieraz i pieniędzy, ostatnio znajomy polecił mi fajny sklep super-zakupy.com.pl znalazłem tam etui na ramię do mojego telefonu, rewelacyjny gadżet i w dodatku bardzo przydatny podczas ćwiczeń

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij