REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: 21 faktów o kobiecym bieganiu

To nie żadne plotki, tylko potwierdzone naukowo fakty oraz sprawdzone przez tysiące kobiet sposoby na bezpieczne, zdrowe i po prostu fajne bieganie. Przed Tobą lista 21 patentów i informacji, które sprawią, że będziesz jeszcze lepszą biegaczką i bardziej świadomą kobietą.

Przejdź do artykułu
    przez ~As,
    2021-01-08 08:46:59

A jak ktoś jedzie do roboty na 06:00 i wstaje o 05:00 to o której powinien przed tą pracą pobiegać?????? Rozumiem, że te \"porady\" piszecie dla pań pracujących w Warszawie, w korporacji, które pracę zaczynają o 09:00, czyli jakieś 1% ogółu kobiet w Polsce. A może po prostu bezkrytycznie przedrukowaliście ten artykuł z zagranicznego wydawnictwa. Tam owszem, pracuje się w takich godzinach. Ale skoro piszecie po polsku, dla Polek, to weźcie pod uwagę warunki panujące tutaj. Inaczej Wasze wypociny są psu na budę.

przez ~Z.G.G.,
    2021-01-09 21:23:09

Nie rozumiem dlaczego żyjemy w świecie, w którym zamiast czerpać jak najwięcej korzyści z czytanych poradników czy artykułów (oczywiście tych sprawdzonych), które są stworzone dla jak największej grupy osób, ludzie czepiają się tylko tego, co nie pasuje do nich i bulwersują się, że poradniki nie są stworzone dla nich indywidualnie. Myślę, że Pani od poprzedzającego mnie komentarza zapomniała o tej, dość istotnej myślę, cesze internetowych poradników. A grono jest duże - uczniowie, studenci, pracownicy zmianowi,...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA