[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Bieganie rano: wstań i biegnij!

Życie nie ułatwia Ci regularnych treningów? Spróbuj wziąć je za rogi i zacznij biegać o świcie. Tak, to nie jest łatwe, ale możliwe i daje dużo korzyści. Oto plan, który ułatwi Ci wczesne wstawanie i sprawi, że poranne bieganie stanie się Twoim nowym, fajnym nawykiem.

Przejdź do artykułu
    przez henryk,
    2014-07-10 19:19:25

Ja biegam wyłącznie rano. Latem: godzina 5, zimą - 6. Może dlatego lubię bieganie w niższych temperaturach. Myślę, że to kwestia samej natury człowieka. Ja zawsze lubiłem wczesne wstawanie. Nie ma sensu zmuszać się do biegania o poranku, jeżeli ta pora nie jest "naszą" porą. Faktycznie: po porannym biegu umysł jest jaśniejszy, energii przybywa. znacznie lepiej się pracuje. Wieczorem natomiast trochę przygasam, ale nie jest to regułą. Wahającym się poleciłbym 2-3 tygodnie mini-eksperymentu z porannym bieganiem. Po tym czasie decyzja. Pozdrawiam

przez bogas33,
    2014-07-11 14:00:59

Ja w sumie biegam nieregularnie i od niedawna. Jest to dla mnie forma rekreacji/aktywności z naciskiem na wagę i kondycję a nie rodzaj sportu. 
    Mam pytanie dotyczące biegania porannego. Ponieważ wieczorem jak biegam to po powrocie do domu od razu łapie mnie senność. Czy nie będzie podobnie po porannym bieganiu? 

przez jakubplus,
    2014-07-14 09:28:28

@Henryk
    Bieganie rano to świetne ćwiczenie na samodyscyplinę i "poranny shake" dla organizmu. Dotlenianie mózgu gdy ten jeszcze budzi się z fazy snu to idealny sposób, by zacząć nawet męczący dzień w pracy. Nie musi to być maraton, ani sprint. Wystarczy, że skłonimy nasze nogi do kilkusetmetrowego truchtu, a najbardziej stresująca konferencja czy spotkanie z szefem będzie przyjemniejsze, bo łatwiej będzie nam być obecnym i skupionym na pracy.

@bogas33
    Spróbuj biegania rano. Nastaw budz...więcej

przez dotrzechdychpl,
    2014-10-08 00:10:34

Ja też uważam, że biegi rano są magiczne!!!
    http://runyourlife.pl/kiedy-biegac/
    MEGA POLECAM!

przez dotrzechdychpl,
    2016-03-15 08:32:02

Zebrałem kilka sposobów na to jak się rano zebrać. Ciekaw jestem Waszych sposobów
    http://runyourlife.pl/jak-wstawac-wczesniej-by-biegac/

przez ~ppppppppapa,
    2017-06-27 19:09:00

ja wstaje o 4.30 zeby zdazyc do pracy. po poludniu nie mam czasu na bieganie, ledwo zdazam ze wszytskim, zeby sie wyrobic do łóżka przed polnocą.. nie wyobrazam sobie wstawania o 3.30 zeby jeszcze zdazyc sie wybiegac. ehh.. szkoda bo gnusnienie w siedzacej pracy jest tragiczne dla samopoczucia:(

przez ~Ania,
    2018-06-12 07:34:06

Na poczatlu tego roku przestawilam sie na bieganie rano. Genialna sprawa. Zeby zdarzyc do pracy na 8:00 i przebiec te 10 km wstaje ok. 4:00, ale weszlo mi to juz w nawyk i nie mam problemow ze wstawaniem. Co prawda potem ok 21-21:30 jestem juz w łóżku. xD mimo to polecam bieganie o świcie. Przyjemna temperatura, rzeskie powietrze, spokoj i cisza.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij