[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Bieganie z pulsometrem: Jak obliczyć strefy treningowe?

Na treningu warto być na bieżąco z sygnałami organizmu, a w monitoring zaangażować serce i rozum. Na szczęście nie musisz między nimi wybierać: tu powinny tworzyć zgrany duet. Warto tylko nauczyć rozum, by wiedział, jak analizować to, co mówi serce. Zobacz, jak obliczyć swoje tętno spoczynkowe i maksymalne, ustalić strefy treningowe, a później dopasować do nich swój trening.

Przejdź do artykułu
    przez ~Payments are also sorted out online. Generall,
    2017-01-29 09:11:05

Payments are also sorted out online. Generally a complete 500 credit history score have the ability to be taken. It's a single easy option to purchase out a definite cheap homeowner loan. https://elfingun144.wordpress.com/2017/01/12/important-information-you-need-to-learn/

przez ~Payments are also sorted out online. Generall,
    2017-01-29 09:16:49

Payments are also sorted out online. Generally a complete 500 credit history score have the ability to be taken. It's a single easy option to purchase out a definite cheap homeowner loan. https://elfingun144.wordpress.com/2017/01/12/important-information-you-need-to-learn/

przez ~edek,
    2017-12-23 14:46:39

prawda ale tylko dla wytrenowanych zawodników

przez ~Marcin,
    2018-02-11 11:46:06

Mam kłopot z utrzymaniem się w strefie 60-70. Za szybko wchodzę w strefę 75-90. Bez problemu spędzam około 20minut w strefie 90-95. Czy coś jest ze mną nie tak...? Mam 39 lat, od 14 roku życia intensywnie trenowałem kolarstwo i sztuki walki, przynajmniej 3-5 razy w tygodniu. Potem zaprzestałem aktywności prawie całkowicie na około 10 lat. Od dwóch lat wróciłem do sportu z nieco mniejszą intensywnością, ale spędzam codziennie około 60 min na rowerze lub biegam 30 min. Maksymalne tętno do jakiego potrafię się zm...więcej

przez ~Tom,
    2019-03-27 20:33:06

Mam 25 lat, tętno spoczynkowe mam 61, gdy biegam intensywnie przekracza 190-200, wczoraj miałem 210 w szczytowym momencie, jak mogę poprawić kondycję i zmniejszyć tą strefę beztlenową ?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij