[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Forma w domu: trening na ergometrze

Wyobraź sobie trening, który da Ci wytrzymałość, siłę i świetną sylwetkę. W dodatku nie martwisz się o prognozę pogody, możesz oglądać telewizję, a wiosną wrócisz na biegowe trasy w lepszej formie niż zwykle. Poznaj bliżej wioślarski ergometr, technikę wiosłowania i program treningu na tej maszynie.

Przejdź do artykułu
    przez ~kilpa,
    2016-12-26 22:34:45

Ciekawy artykol, duzo informacji w pigulce, dzieki!!

przez ~Elis,
    2017-03-29 13:10:39

Bardzo się umniejsza znaczenie ergometru. A nie powinno się, tutaj znalazłem najróżniejsze ćwiczenia na ergometrze. Już część z nich wypróbowałem - polecam :) http://lepszytrener.pl/blog-trenera/jak-trenowac-na-ergometrze-wioslarskim

przez ~marcino,
    2017-11-19 22:50:41

Fajny artykuł, czegoś takiego szukałem. W programie treningowym zaskakuje mnie jednak, nacisk na wskazane obciążenia. Czy nie jest tak, że każdy powinien obciążenie dopasować do swoich warunków fizycznych?

przez ~mateo,
    2018-05-17 14:19:42

Mam pytanie, czy zszedł Pan poniżej 3 minut stosując powyższy trening dla zaawansowanych ? Dziękuje za odpowiedź :)

przez mateo23,
    2018-05-17 14:22:46

Czy udało się Panu zejść poniżej 3 minut stosując powyżej rozpisany trening dla zaawansowanych ? Dziękuje za odpowiedź :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij