[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Jak biegać jesienią i zimą? Trening a niepogoda

Podstawowa zasada przed wyjściem na trening tej jesieni: sprawdzić pogodę na zewnątrz. Kieruj się temperaturą odczuwalną, a nie tą na termometrze. Jeśli będziesz mieć opanowane różne scenariusze, żaden trening nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Oto, jak nie dać zwyciężyć wrogiej pogodzie.

Przejdź do artykułu
    przez ~Asia,
    2018-10-08 15:39:39

Każda pora roku jest odpowiednia. Jedynie osoby, którym nie chce się biegać znajdą jakąś wymówkę. Ja nie zamierzam zaprzestać codziennego joggingu nawet jeżeli zrobi się bardzo zimno. Dzięki wysiłkowi fizycznemu dostarczam sobie endorfin i utrzymuję szczupłą sylwetkę. Do tego codziennie stosuję iqgreen, żeby uchronić się przed efektem jojo i podkręcić metabolizm. Oczywiście należy jeszcze pamiętać o prawidłowo zbilansowanej diecie, żeby nie narażać się na niedobory.

przez ~Mokro,
    2019-05-22 14:44:26

nom nie ma co narzekac tylko byc systematyczny :D tez czesto omijałem deszcz ale teraz biegam i wtedy kiedy mokro problemem sa tylko buty które wilgoc słabo znosza :( ostatnio mi sie podeszwa okleiła i kombinowałem klejem tadam :O on jest eleastyczny i buty jak nowe

przez ~Mirko,
    2019-06-06 11:37:55

tez narzekam na odklejanie sie wielu rzeczy w butach jak biegam po mokrym i ten klej co piszesz Mokro sie sprawdził :D

przez ~tatko,
    2019-07-08 21:41:54

ten Tadam to cyjanopan jak niejeden na rynku ale fakt sprawdza sie czesto uzywam nie tylko do butów :P

przez ~eldo,
    2019-08-14 13:54:33

dobry klej uzywałem do sandałów i do pantofli :D elegancko skleił wszystko

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij