REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Jak zacząć biegać? Poradnik dla początkujących

Każdy moment jest dobry na to, by zacząć biegać lub wrócić do biegania po dłuższej przerwie. Mamy dla Ciebie program treningowy i garść porad, dzięki którym już za 8 tygodni będziesz w najlepszej formie od lat. No i nie będzie dla Ciebie żadnym problemem godzina biegu non stop.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez martamalwi,
  2015-01-03 22:51:06

  Odpowiedzi na pytania: jakim tempem zacząć bieganie, jak długo biegać, jak się zmotywować, jak nie obciążać stawów, jakie buty założyć można znaleźć tutaj wypisane w punktach: http://bieganie-dla-poczatkujacych.blogspot.com/2015/01/jak-zaczac-biegac-i-jak-biegac-plan.html . Poradnik został napisany przez analityka sportowego, Bartka Kałusiaka.

 • avatar zgłoś
  przez dotrzechdychpl,
  2015-02-04 13:36:23

  Wybór butów jest ważny ale nie przeceniajcie go! Może skorzystacie  z tych prostych wskazówek jak szybko i efektywnie wybrać buty - http://runyourlife.pl/buty-do-biegania-typy-jakie-wybrac/
   
   
  martamalwi" data-cid="16039" data-time="1420321866 napisał(-a):
  "

  Odpowiedzi na pytania: jakim tempem zacząć bieganie, jak długo biegać, jak się zmotywować, jak nie obciążać stawów, jakie buty założyć można znaleźć tutaj wypisane w punktach: http://bieganie-dla-pocz...więcej

 • avatar zgłoś
  przez roxanad,
  2016-09-26 12:46:34

  Pamiętam doskonale problemy w początkowej fazie biegania, dlatego dla mnie najważniejsze było dobre rozplanowanie intensywności i długości biegu. Oczywiście nie obyło się bez odpowiednich motywatorów, które w dużym stopniu wpłynęły na utrzymanie systematycznej aktywności. Dla początkujących polecam zatem wiele motywacyjnych wpisów (o motywacji dla początkujących >> http://www.fit.pl/news/sport/jak-zaczac-biegac-jak-biegac-tak-zeby-schudnac,3748,1,0.html)i pamiętajcie, by nie robić niczego na siłę :)

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA