[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Mniej znaczy więcej

Nawet nie myślisz o starcie w maratonie, bo nie masz czasu na codzienne długie bieganie? Błąd. Wystarczą 3 treningi w tygodniu, by nie tylko ukończyć maraton, ale pobiec go w dobrym czasie. Ale te trzy treningi muszą być dobrze zaplanowane i zróżnicowane, tak jak w planie treningowym FIRST.

Przejdź do artykułu
    przez ~B_Prez,
    2019-04-28 14:38:50

Cześć Właśnie zrobiłem swój pierwszy maraton 3:59:51 bazując na tej metodzie:) Co ciekawe zaczynałem od 8 tygodnia i podane czasy traktowałem umownie. Przyjmując takie czasy żeby wycisnąć co się da z organizmu. Zwłaszcza dzięki wybieganiu tempówek udawało mi się odzyskiwać rytm na trasie i przycinać przez ostatnie 2 km:) Polecam i powodzenia!

przez ~Stachu,
    2019-05-25 17:37:15

Witam, Proszę o informację jakie przerwy w interwałach 400, 800, 1200, 1600? Z góry dziękuję.

przez ~evergreen,
    2019-09-27 09:41:12

@Slavoc - a propos krytyki - w dużej mierze jest niemerytoryczna ("FIRST to program dla tych co nie lubią biegać albo biegają charytatywnie") no i na końcu ich wideo, artykułów i porad jest opcja spersonalizowanych planów, także płatnych od 37$/msc do ok 160$/msc.

przez ~tom,
    2019-09-30 14:05:37

Zrobiłem pierwszy maraton z tym planem. 3:54. Z tym, że nie zrobiłem 15 tygodnia i 30 min. w 16. Poza tym stosowałem dłuższe odstępy czasami ze względu na inną aktywność sportową. Wiek: 47.

przez ~Robert,
    2019-10-02 17:41:58

Trzeba sobie wyznaczyć cel i go sumiennie realizować. Nie biegałem i udało mi się uzyskać po treningu czas 3:37.21 w debiucie. Pełna amatorka

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij