[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Trening dla biegacza na bierzni
    przez maniurka43,
    2015-05-25 15:05:49

Mój kolega jest początkujący i chce zacząć biegać na silowni. Sądzicie, że to dobry pomysł ?

przez drkub,
    2015-05-26 11:40:10

Jasne - najważniejsze że chce zacząć :)
    Jeżeli ma nadwagę (zwłaszcza znaczną) to amortyzowana bieżnia daje większy komfort dla stawów, tylko na bieżni strasznie nudno biec jakiś dłuższy dystans.

przez maniurka43,
    2015-05-28 11:04:16

Nie nazwała bym tego nadwagą, to bardziej niedowład w płucach. Nie może przebiec dłuższego dystansu ponieważ siadają mu płuca i nie daje rady. 
    Dlatego nie chce biegać, wstyd i te takie sprawy. A sądzi, że jak pójdzie zemną na siłownie to i poćwiczy i pobiega. 

przez lesio,
    2015-05-29 15:47:23

Biegałem na bieżni kilka razy i powiem szczerze. . . moim zdaniem dziwnie się biega. Nie czuję żadnego naprężenia w mięśniach.
    Kiedy biegam na dworze, to czuję no w nogach . Na bieżni jestem zmęczony ogólnie, a kiedy skończę biegać to czuję to w nogach. 
    To bardzo dziwne. 

przez maniurka43,
    2015-06-01 17:44:12

To chyba wychodzi na to, że lepiej ćwiczyć w siłwoni. Bo skoro nie czujesz to znaczy, że mięsnie nie odczuwają aż takich naprężeń.
    Zabiorę go do saturna i zobaczymy co z tego wyniknie.

przez lesio,
    2015-06-08 13:54:07

Możesz go zabrać to sobie po televizorach pobiegacie, a tak na poważnie.
    To nie zależy od tego gdzie biegasz ale od tego jak. Nalezy się nie poddawać nawet jak nasze łydki mają już dość.
    Nawet kiedy płuca i nogi mają już dość, po pewnym czasie wszystko się zwraca i to z wielkim procentowym bonusem.

przez maniurka43,
    2015-06-09 17:50:05

Mogę się zgodzić co do tego, że nie wolno się poddawać. Ale nie trzeba się odrazu zabijać, wystarczy podejść do tego spokojniej. To nie jest sparta aby odrazu się zabijać na treningach. Ja byłam uczona, że wszystko należy robic powoli. I po pewnym czzasie dojdzie się do formy, takie treningi mogą uszkodzić stawy lub powodować powarzne kontuzje. http://www.saturn-fitness.pl/foto-galeria-klub-targowek-warszawaBlisko byłeś.

przez lesio,
    2015-06-11 18:23:49

Zawsze lepeij blisko niż dalej co

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij