[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Trening

Dyskusja do tematu: Trening do maratonu: złam 4 godziny

O złamaniu 4 godzin w maratonie marzy wielu biegaczy. Ty także? Nasz przetestowany w praktyce 16-tygodniowy plan treningowy pomoże Ci pokonać ten dystans w 3:59:59 albo szybciej. Klucz do sukcesu to podbiegi, sesje w wolnym tempie i próby czasowe.

Przejdź do artykułu
    przez jakwes,
    2013-08-08 12:43:09

Mam pytanie do podbiegów, czy np te 6,5km podbiegów to sam podbieg, czy liczyć podbieg i zejście 6,5km

przez ~Sphinx,
    2018-11-24 21:18:51

Mógłby mi to ktoś wyjaśnić. Jak to mam biec? 8 km spokojnego biegu (6:13/km) + 5 x wpleć trucht. Chodzi o wpleść trucht. Jak wpleść, kiedy i jaki dystans.

przez ~Adam,
    2019-04-28 10:10:05

Tak

przez ~Alex,
    2019-05-13 22:14:40

Zainspirowała mnie ta opowieść :). Zaznaczę, że biegłem tylko raz królewski dystans i miałem czas 4:49h. Oczywiście trochę na przekór wszystkim lekarzom, znajomym, rodzinie. Szykowałem się to zabiegu wycięcia łąkotki. Zmieniłem trochę te plany ;). Postanowiłem przepracować każdy kilometr wg podanego schematu. Początek był w miarę prosty jednak z biegiem kolejnych tygodni było ciężko. Zacząłem 2 stycznia. Najgorsze były wielokilometrowe podbiegi. Jednak jak się skończyły nie wiedziałem, że potrafię tyle biec i ut...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij