[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Czas wolny

Czas wolny... sposoby spędzania
    przez maniuziom,
    2010-11-03 21:42:24

Witam!
    Trzeba rozruszać to forum...
    Ja osobiście w wolnym czasie lubię wyjść na basen na 2-godzinną odnowę biologiczną... posłuchać dobrej muzyczki (Robert M, Ania Dąbrowska), posiedzieć w internecie albo poczytać dobra książkę (Ryszard Kapuściński, Marek Hłasko).
    A Wy co porabiacie?

przez amroz,
    2010-11-03 22:07:37

Biegamy Ale fakt faktem na razie troszkę "nudno" po prostu za młode forum.

przez drago,
    2010-11-03 22:35:48

'Amroz' timestamp='1288818457' post='570']Biegamy
    Ja osobiście lubię pogrążyć się w dobrej lekturze, posłuchać muzyki, posurfować w Internecie, spotkać się z przyjaciółmi na mieście, obejrzeć jakiś ogłupiający film, wyskoczyć na siłownię i skorzystać z dobrodziejstw sauny, a czasami także popluskać się w basenie. Hm... Jak już ewidentnie mi się nudzi, to nawet w ogródku można popracować i coś upichcić (No dobra. Może określenie "upichcić" jest tu trochę na wyrost). A! Jeszcze lubię śpiewać pod prysznicem ;P

przez turgorski,
    2010-11-04 04:15:29

W wolnym czasie zazwyczaj sięgam po jakąś lekturę (zazwyczaj czyjąś biografie) bądź jadę na basen zrelaksować się. Lubię (chyba jak większość) posłuchać dobrej muzyki (ostatnio nowej płyty Kings of Leon i nowego-starego Stinga). Często zdarza mi się w wolnym czasie oglądać obrady Sejmu RP i buszować po necie w poszukiwaniu wiadomości politycznych, ale jest to związane z tym co studiuję.

przez blanka,
    2010-11-04 08:15:37

Oprócz biegania ;-) siłownia, basen, rower. Stacjonarnie nałogowo czytam książki i oglądam filmy :-)

przez turgorski,
    2010-11-04 10:35:27

'blanka' timestamp='1288854937' napisał(-a):
    Oprócz biegania ;-) siłownia, basen, rower. Stacjonarnie nałogowo czytam książki i oglądam filmy :-)
    Kto jest Twoim ulubionym autorem? Jaki gatunek preferujesz?

przez kachita,
    2010-11-04 11:27:44

W czasie wolnym (od pracy i sportu )czytam książki - przeróżne, nie ograniczam się do jednego gatunku, oglądam filmy i seriale, jeżdżę na konwenty fantastyczne, robię zdjęcia, pielęgnuję wirtualny ogródek i gram w inne gry komputerowe, spotykam się ze znajomymi, i tak dalej, i tak dalej. Często żałuję, że doba nie jest dłuższa, tyle tego się potrafi nazbierać

przez maniuziom,
    2010-11-04 16:09:51

Zgadzam się: czasami szkoda, że doba jest taka "krótka".
    Forum za młode, ale przy naszym udziale możemy je rozruszać!

przez drago,
    2010-11-04 20:24:45

'kachita' timestamp='1288866464' post='583']
    napisał(-a):
    Jeee...! Nie jestem jedynym fanem fantasy na tym forum Co prawda, na konwencie jeszcze nie byłem, ale w najbliższym czasie planuję się wybrać

przez blanka,
    2010-11-05 07:55:50

'turgorski' timestamp='1288863327' napisał(-a):
    Kto jest Twoim ulubionym autorem? Jaki gatunek preferujesz?
    Na półce stoi kolekcja Kapuścińskiego,Tolkiena, Koontza, Pilipiuka, Sapkowskiego, Coelho ostatnio Łukjanienko ... jak widać nieco rozbieżne gatunki choć z przewagą fantazy, s-f i horroru. Ten ostatni jako ulubiony motyw filmowy.
    Doba jest zdecydowanie za krótka :-(

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij