[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Czas wolny

Gdzie w Krakowie wypożyczyć auto na weekend
    przez paragraf,
    2016-06-20 13:29:03

Panowie czy ktoś doradzi jakąś dobrą wypożyczalnie samochodów, w której można byłoby wynajać auto na weekend?  Interesuje mnie jakieś wygodne, niewielkie auto w dobrej cenie. 

przez jasmin,
    2016-06-20 14:34:48

Wypożyczalni w mieście jest sporo. Polecam zerknac sobie na samochody w Rent a Car;
    http://krakow-rentacar.pl/

Wypożyczalnia ma sporo aut, wszystkie sa nowe i ubezpieczone. Cena zależy od tego jakie konkretnie auto wynajmujesz tak wiec najlepiej będzie jak sam sobie je przejrzysz i ewentualnie zdecydujesz się na jakiś samochód. Wiele razy tam wynajmowalem auto jak byłem w mieście na weekend. Wszystko byo ok z wynajmem, nie mam żadnych zastrzeżeń. Mają przy tym dobrą lokalizację . Wypożyczal...więcej

przez forrest,
    2016-07-01 12:34:49

Z tego co kojarzę, zaraz koło lotniska w Balicach jest całkiem niezła wypożyczalnia samochodów. Mają tam naprawdę wiele samochodów i całkiem łatwo dtrzeć tam pociągiem choćby z dworca głównego.

przez renek,
    2016-07-15 15:35:35

Gdzie w okolicy znajdę coś takiego jak te myjki parowe cena?
    Wypożyczyłem samochód z wypożyczalni, ale przez przypadek został bardzo zabrudzony od środka. Wiecie coś na ten temat?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij