[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Czas wolny

Jakie buty do biegania?
    przez ja%c5%9bko,
    2016-12-12 23:57:36

Cześć, chciałem się Was poradzić w sprawie zakupu obuwia do biegania, Jak wiadomo zbliżają się święta i chciałem mojej żonie kupić na prezent porządne buty do biegania. Mam jednak problem z jego wyborem, ponieważ z tego co już zdążyłem przeczytać, to jest szereg czynników, na które należałoby zwrócić uwagę przy zakupie. Oczywiście biorę poprawkę na to, że moja żona nie jest zawodowym biegaczem a biega rekreacyjnie, niemniej jakby nie było, biega 3-4 razy w tygodniu po ok. 10 km. Zatem od kiedy stało się to już w...więcej

przez marchewska,
    2017-03-17 14:10:26

Hej, zastanawiam się jakie buty do biegania w terenie wybrać. Głównie myślałam o biegach po leśnych ścieżkach itp. Tu znalazłam całkiem ciekawy artykuł o tym na co warto zwracać uwagę wybierając tego typu obuwie https://zyjaktywnie.wordpress.com/2017/02/21/buty-do-biegania-w-terenie-a-rodzaj-nawierzchni/ ale chciałabym zapytać też o konkretne modele?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij