[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Czas wolny

Od czego zależy wygrana w kasynie
 • avatar zgłoś
  przez paragraf,
  2016-05-13 12:03:39

  Ostatnio zastanawiałem się od czego zależy wygrana w kasynie, czy każdy gracz ma swój bilans i po prostu jak jest na plusie , to kasyno kroi, a jak na minusie to gry są łaskawsze i budżet rośnie. Czy tak jest ? 

 • avatar zgłoś
  przez jasmin,
  2016-05-13 14:04:12

  Nie sądze. Myśle,ze o wiele ważniejsze jest to jakie tego dnia masz akurat szczęście Sam czasami gram sobie w kasynach internetowych ale staram się nie stawiać dużych kwot. Gram raczej na mniejsze pieniądze. NO i jak widzę,ze tego dnia gra mi wyjątkowo kiepsko idzie to staram się nie grać na siłę aby sie odegrać ale siadam sobie innego dnia. Trzeba zachować umiar i określić sobie jaki masz budżet tego dnia na grę w kasynie.
  Kasyna są różne, z doświadczenia wiem,że warto jest wybierać te z  dużymi bonus...więcej

 • avatar zgłoś
  przez forrest,
  2016-05-16 10:50:10

  Zależy jeszcze w jakiej grze. W ruletce to tylko szczęście, w pokerze umiejętności. Ogóle nie polecam hazardu, bo wygrana jest równie mała jak w lotka a stracić można o wiele więcej niż np. 3 zł na zakład.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA