REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Czas wolny

Samochód nowy, czy używany?
    przez lechh851,
    2016-05-25 11:15:00

Waszym zdaniem lepiej kupić nowy samochód, czy używany?

przez valerie89,
    2016-05-27 11:44:55

Jeśli cię stać, to oczywiście nowy będzie najlepszym wyborem - jest bezawaryjny i ma gwarancję. Decydując się na nowy najlepiej kupić taki z poprzedniego rocznika - niczym się nie różni od nowszego modelu, a jest sporo tańszy. W W-wie tutaj http://www.autozoliborz.pl/opel-promocje byłem ostatnio na takiej wyprzedaży Opli. A co do używanych, to radzę kupować jedynie kilkuletnie - do starszych trzeba ciągle dokładać, np. na naprawy.

przez irenaa91,
    2016-07-30 10:21:02

Niestety nie każdego stać na nowy samochód, poza tym moim zdaniem używany jest bardziej opłacalny, oczywiście nie każdy, tylko te kilkuletnie - w większości są w bardzo dobrym stanie. Aby upewnić się przed zakupem, czy samochód jest w dobrym stanie zabierzcie go na przegląd i sprawdźcie jego numer VIN, na http://www.nmvtis.pl jest jak to zrobić.

przez forrest,
    2016-08-01 13:54:57

Raczej niewiele osób kupuje na dzień dzisiejszy zupełenie nowe auta. Co do awaryjności, to możę są bezawaryjne, ale tylko przez jakiś czas. Potem z najmniejszą awarią trzeba jechać do fachowego serwisu. ;/

przez edytkaa,
    2016-08-10 11:28:33

Forrest" data-cid="17652" data-time="1470052497">

Raczej niewiele osób kupuje na dzień dzisiejszy zupełenie nowe [u]auta. Co do awaryjności, to możę są bezawaryjne, ale tylko przez jakiś czas. Potem z najmniejszą awarią trzeba jechać do fachowego serwisu tak jak to zrobiła moja

przez forrest,
    2016-08-12 12:34:47

No zazwyczaj tak właśnie jest, dlatego by pozwolić sobie na nowy samochód, trzeba całkiem sporo zarabiać ;)

przez ultqra,
    2016-09-23 17:24:01

Jeśli szukacie bardzo dobrego samochodu to osobiście mogę wam polecić wyśmienity sklep samochodowy, mowa tutaj o Honda Plaza w Warszawie, posiadają bardzo bogata ofertę samochodów nowych i używanych, sami zobaczcie. Zaopatruje się u nich tak samo w części honda i muszę powiedzieć że jakość to rewelacja !

przez forrest,
    2016-09-26 15:56:42

Tylko nowy. Choćby na kredyt. Ja miałem już używany, niby dobry, niby sprawdzony z małym przebiegiem a ciągle jakieś niespodzianki z nim były. Jak nie elektryka to cos pękło, coś się przetarło. Chcę kupić nowy i mieć spokój, mam nadzieję, że przez pierwsze 10 lat :)

przez zahrah,
    2016-09-29 13:35:17

Ja też jestem za nowym. Zbyt wiele złych doświadczeń z uzywanymi samochodami bardzo zniechęca. Ja wziełam swój na kredyt i korzystałam z tej strony - http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com/

przez forrest,
    2016-10-17 14:30:18

I w jednym i w drugim przypadku są wady i zalety zarówno nowego jak i używanego auta. Nowe - mniejsze ryzyko awarii, ale jak coś się zepsuje to bulisz w serwisie. Używane - nigdy nie wiesz co jest pod maska choćbyś pięć razy oglądał z mechanikiem. Ale cena za to o wiele niższa. Ja miałem i używane auto i nowe i biorąc pod uwagę wszystkie czynniki wolę jednak nowe. No ale trzeba płacić

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA