[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Co jeść po bieganiu późną pora?
    przez bekon123,
    2015-08-27 08:51:40

Witam, mam takie pytanie co jeść po bieganiu późną pora, teraz biegam około godziny 21 na 10 km (czyli jak wrócę jestem po 22), po ściągnięciu waszej aplikacji dowiedziałem się, że powinno się jeść dobry posiłek z dużą zawartością węglowodanów ale takie jedzenie węglowodanów na noc odkłada się w tłuszcz??? W dzień około godziny 15 ćwiczę także na siłowni, nie chciałbym wszystkiego tracić spalając mięśnie. Co zrobić? Przestawić się na bieganie rano czy jednak jeść coś po biegach, dotychczas piłem tylko szklankę w...więcej

przez matuzalem,
    2015-09-08 09:31:39

Jeśli chcesz zrzucić to nic nie jedz. Ja preferuję o późnej porze marchewkę, albo orzechy plus biorę BCAA co pomoże ci przy nocnej regeneracji i zmniejszeniu DOMS.

przez ulliturli,
    2015-11-01 22:33:14

zależy o której kładziesz się spać, jak zaraz po powrocie do domu, to proponowałabym jakąś niewielką przekąskę, ale jak zamierzasz się kłaść za 2-3 godziny, a Cię ssie w żołądku to zjedz w miarę normalną kolację, jakąś sałatkę w składzie np.: sałata, papryka, twarożek, dobrej jakości wędlina lub drób, trochę oliwy - ważne żeby to nie były węglowodany proste.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij