REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Dieta przed zawodami
    przez mihaujp,
    2012-05-07 18:30:43

Zastanawiam się jak wygląda dieta 2-3 dni przed zawodami i śniadanie bezpośrednio przed.
    Wiadomo muszę czuć się lekko, ale jednocześnie mieć energię.
    Jestem w tym temacie kompletnie zielony, więc będę wdzięczny za informacje.

przez roshu,
    2012-06-05 11:37:48

W moim przypadku wygląda to tak, że na 2-3 dni przed to jem dużo węglowodanów, żadna nadzwyczajna dieta, sporo makaronu, ryżu itp. ale nie odmawiam sobie specjalnie żadnych mięs czy warzyw czy słodyczy.
    W dniu startu do 3-4h przed startem jakieś dobre śniadanie ale tu głównie węgle...ale coś o niższym indeksie glikemicznym no i kawa musi być. I w ciągu ostatnich 2h dojadam sobie cukry proste, żeby utrzymać poziom.
    No i woda. Nie powiem Ci jakie proporcje i kiedy. Ja piję tak, żeby nie mieć pełnego brzu...więcej

przez donatka,
    2015-08-21 10:50:16

Przed zawodami dobrze jest kilka dni przyjmować dodatkowe białko, łatwiej wtedy zregenerowć mięśnie. Sama zawsze korzystam z produktów tej firmy http://tanie-odzywki.pl/38_myproteini dzięki temu mam siłę podczas biegu :)

przez megan,
    2015-11-29 15:16:19

kawa musi być O.o? a czmeu? mi kawa dodaje energii na chwilę, a zaraz czuję się kompletnie wypomponawa z energii, no i strasznie odwadnia, a to jest trochę niebezpiecznie przy wysiłku

ja bym się tak nie nastawiała, że dieta to tylko przed zawodami, jak nie masz odpowiedniej diety cały czas, to ciężko Ci będzie tak w 2 dni się przygotować optymalnie, no ale racja, że grunt to odpowiednie śniadanie i dostarczenie węglowodanów przed zawodami, ja bym śniadanie oparła na węglowodanach złożonych,
    ...więcej

przez forrest,
    2016-07-08 11:17:11

Na ile wcześniej przed zawodami zwiększyć rygor reżimu żywieniowego? Wystarczy na 3 miesiace przed?

przez forrest,
    2016-07-15 12:48:58

Nikt mi nie odpowie. Szkoda :( Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat?

przez kasia25,
    2016-07-28 11:40:01

Dobre praktyki potem trzeba stosować.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA