[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Jedzenie przed bieganiem
    przez kachita,
    2010-11-08 14:34:23

Na czczo nie lubię biegać, brakuje mi wtedy sił i mam ciężke nogi. Zresztą ostatnio biegam i tak głównie wieczorem. Zazwyczaj staram się wyjść odpowiednio z pracy, żeby móc zjeść i mieć co najmniej godzinę przerwy po jedzieniu, ale czasem się nie udaje. Zastanawiam się nad przynoszeniem jakiejś małej przekąski do pracy i zjadania tuż przed wyjściem - akurat się uleży w czasie drogi do domu...

przez amroz,
    2010-11-08 16:18:03

Ja w pracy jem dwa razy o 11 i 15ej.
    Wiecej posiłków a mniej ilościowo
    rano
    Kefir - jogurt z płatkami
    11 śniadanie
    15 obiad
    17-18 coś lekkiego i około 20-21 bieganie
    17-18 bieganie to około 19-20 lekka kolacja
    i jest dobrze

przez drago,
    2010-11-08 17:56:00

Heh... Ja tam jem raczej wtedy, kiedy mam chwilę czasu, ale tak to staram się posilać w tych godzinach:
    1) 7.00 - śniadanie (płatki owsiane);
    2) 10.00 - 2 śniadanie (1-2 kanapki (ciemne pieczywo, ser, szynka, pasztet);
    3) 15.00 - obiad [zupa z dyni/selera + (mięsko: kurczak, indyk, schabowy/rybka + surówka + brązowy makaron/ziemniaki) albo (chińszczyzna/gulasz)];
    4) 16.00 - 18.00 - jakaś przekąska (jabłko, banan, baton zbożowy, jogurt naturalny, kilka łyżek nutelli, itd.);
    5) 19.00 - kol...więcej

przez amroz,
    2010-11-10 23:00:05

To może się ja tak zapytam.
    Czy jecie "śmieciowe" jedzenie???
    Czyli hamburgery, frytki, pizze itp. Pijecie Colę, alkohol itp.???
    No ja otwarcie powiem że tak.
    Nie potrafię bez takiego jedzenia żyć. Co nie znaczy że ciągle jej jem ale przynajmniej 1-2 razy w tygodniu ma je w swojej "diecie".
    A jak jest u was????

przez drago,
    2010-11-12 12:26:17

U mnie sporadycznie zdarza się zjeść frytki, czy pizzę (2-3 razy w miesiącu) i wypić niewielką ilość alkoholu (średnio raz w tygodniu). Napojów gazowanych typu Cola nie piję, a hamburgerów nie jem

przez kachita,
    2010-11-13 12:09:23

Jeśli chodzi o fast foody, to zdarza mi się tam zajrzeć z raz lub dwa w miesiącu, częściej jak jestem w podróży. Z coli ostatnio prawie całkiem zrezygnowałam, piję tylko jak jestem w "podejrzanej" knajpie i trzeba wysterylizować żołądek na wszelki wypadek. Ale za to uwielbiam tonik Dobry alkohol też nie jest zły, zazwyczaj piję piwko lub dobre wino. Ale to rzadko. Generalnie nie odżywiam się jakoś szczególnie zdrowo, ale też i nie jakoś szczególnie niezdrowo...

przez mirek87,
    2010-11-13 17:49:49

Ja jak idę rano biegać (5 rano), to zazwyczaj wypijam małą kawę i zjadam małą kromkę ciemnego chleba posmarowanego miodem Ewentualnie jakiś batonik zbożowo-owocowy. Świetny posiłek przed porannym biegiem

przez mehow,
    2010-11-18 14:10:24

Ja bardzo polecam kulki z płatków owsianych i kakao - przepis pochodzi stąd: http://mojewypieki.blox.pl/2008/02/Ciasteczka-czekoladowo-owsiane-bez-pieczenia.html
    Normalnie nie mogę jeść przynajmniej 2h przed biegiem, nawet krótkim 3-4 km, a najlepiej się czuję, jak mam 3h przerwy. Między innymi dlatego raczej nie biegam rano (i wcale nie chodzi o to, że nie mogę zwlec się z łóżka, nie...). Ale kiedy pierwszy raz w życiu miałem przebiec 10 km wypadł mi akurat ranny bieg. Wiedziałem, że jak zjem, to będę się ...więcej

przez rudobrody,
    2010-12-30 19:41:46

A u mnie:
    5.00 śniadanie-mieszanka płatków owsianych, rodzynek, żurawiny, pestek dyni, słonecznika czyli tzw musli własnej roboty, plus 250ml mleka i pół łyżki miodu.
    10.00 kanapa, lub bułka i jakiś serek wiejski
    15.00 wybieganie, około godzinki lub 40 min
    17.00 cieniutki obiad, bo żona nie ma czasu na gotowanie, często bywa później w domu niż ja i gotuję sam. Moje ulubione danie to biała fasola z papryką chili i sokiem cytrynowym. Mogę to jeść tonami ewentualnie chili. Poza tym to ryż lub ...więcej

przez xcatharsisx,
    2011-01-08 10:11:22

ja jem o 6.oo serek chudy, albo jabłko + baton musli
    9.30 - sałatka wrzywna/sporo - sam robie/, albo sałtaka kurczak, ryż, owoce jogurt, albo chleb pełne ziarna...
    albo miseczka musli + orzechy + pestki dyni, słonecznika, otreby - miseczka mała w sumie
    12.00 - jedzenie z tego samego meni co 9.30 na zmiane
    16 -17 obiad /kasza gryczna, ciemny makaron + różne różności/
    po treningu mleko czekoladowe, kiedy biegam rano - po bieganiu rano koktail - kefir + różne różności w bender
    dodatkow...więcej

• ODPOWIEDZ +
1 2 3 ... 5
STRONA 2 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij