[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Jedzenie przed bieganiem
    przez acdcgirl,
    2011-01-13 21:55:21

Przed bieganiem nie jem przynajmniej półtorej godziny, gdy biegam rano to biegam na czczo. Nie raz musiałam przerobić długi bieg na pustym żołądku i bylo ok, nie czuję głodu jak biegnę i po bieganiu też nie mogę czas jakiś jeść, ja w ogóle mam wrażliwy żołądek. Mam problemy żołądkowe w czasie biegania więc nie piję ani kawy ani herbaty i jem neutralne rzeczy. Fast foodów nie tykam. Już wolę zrobić sobie miskę owsianki którą uwielbiam. Ja to jestem jak ten król co jadal dużo kaszy i pijał dużo mleka z wiersza z dzieciństwa, lubię proste jedzenie.

przez rudzia102,
    2011-03-06 19:11:15

A co jecie po bieganiu? Zwłaszcza rano jeśli biegacie bez śniadania, wiem,że to niezdrowe ale nie potrafię za dużo zjeść rano przed biegiem.

przez brasier,
    2011-06-28 18:05:07

'Rudzia102' timestamp='1299435075' napisał(-a):
    A co jecie po bieganiu? Zwłaszcza rano jeśli biegacie bez śniadania, wiem,że to niezdrowe ale nie potrafię za dużo zjeść rano przed biegiem.
    Kwestia jedzenia po bieganiu rano nie stanowi większego problemu, wszędzie mówi się o posiłku białkowo-węglowodanowym więc jakiś jogurt naturalny z musli i owocami sezonowymi albo owsianka będą OK. Bardziej interesuje mnie co jeść i czy w ogóle jeść w moim przypadku. Kiedy bieganie ma być sposobem na ...więcej

przez acdcgirl,
    2011-06-28 21:22:21

Ja czesto biegam wieczorem albo przynajmniej ide na silownie i potem nic nie jem ani do nastepnego dnia. Ogolnie nie jem nic po 17ej, kolo 16-17 jem lekki posilek, u mnie glownym posilkiem jest o 12ej, zazwyczaj wtedy jem cos gotowanego. Zyje na 1400kcal dziennie, dzienne spozycie energii na fitness (bieganie, silownie) okolo 1200kcal dziennie wiec ogolnie utrzymuje wage taka jaka mialam od dwoch lat. Ta ilosc kalorii dziele na 3 posilki, srednio 400 lub 450 na sniadanie, 500 na lunch i 400 na popoludniowy posil...więcej

przez acdcgirl,
    2011-06-28 21:28:54

'Rudzia102' timestamp='1299435075' napisał(-a):
    Bieganie bez sniadania nie uwazam za niezdrowe. Mamy ponoc w miesniach zaakumulowane dostarczajco duzo energii zeby przebiec polmaraton spokojnie, ja czesto biegam bardzo wczesnie rano w lecie, kolo 4.30-5, nic wczesniej nie jem a ze biegam spore dystanse wtedy jakos mi nie przeszkadza. Fajnie jest po...więcej

przez brasier,
    2011-06-29 12:14:44

'acdcgirl' timestamp='1309288941' napisał(-a):
    Ja czesto biegam wieczorem albo przynajmniej ide na silownie i potem nic nie jem ani do nastepnego dnia. Ogolnie nie jem nic po 17ej, kolo 16-17 jem lekki posilek, u mnie glownym posilkiem jest o 12ej, zazwyczaj wtedy jem cos gotowanego. Zyje na 1400kcal dziennie, dzienne spozycie energii na fitness (bieganie, silownie) okolo 1200kcal dziennie wiec ogolnie utrzymuje wage taka jaka mialam od dwoch lat. Ta ilosc kalorii dziele na 3 posilki, sredni...więcej

przez acdcgirl,
    2011-07-04 14:58:59

To super, ze w tym wieku biegasz. Gdybym ja zlapala bieganiowego bakcyla wczesniej byloby mi znacznie latwiej kontrolowac wage potem. Ale ja w liceum ciagle z nosem w ksiazkach. Powodzenia na maturze, teraz chyba trzeba czekac na wyniki dosyc dlugo, nie tak za naszych czasow.

przez andygoralczyk,
    2011-07-10 12:49:38

'Drago' timestamp='1289067964' napisał(-a):
    Czasami muszę zjeść coś na krótko przed treningiem, a wtedy w czasie biegu niedobrze się czuję. Czy możecie polecić jakieś produkty/potrawy, którymi mógłbym się posilić w takiej sytuacji i nie mieć z tego powodu przykrych konsekwencji?
    Popieram Amroz'a banan to dobre rozwiązanie. Ja pracuję i biegam zazwyczaj ok 20:00 w tygodniu, w weekend zależy jak się ułoży. Rzadko jem tuż przed biegiem ale zdecydowanie odradzam produkty z zawartością...więcej

przez swist,
    2011-08-17 15:44:54

Z pewnością przed bieganiem nie można zjeść za dużo. Do trawienia potrzebujemy krwi w żołądku tej samej co podczas biegania. Gdy wyjdziemy biegać a zjedliśmy za dużo to możne być problem.
    Ja polecam 1-2 kromki + herbata i po godzinie można iść biegać.

przez kindza21,
    2012-02-04 16:09:44

ja najczesciej albo nie jem nic przed bieganiem albo poprostu cos malego np jogurt naturalny z platkami i owocami albo salatka owocowa z jogurtem. po bieganiu dopelniam sie owocem a pozniej juz obiad:) albo zamiast tego owocu po treningu to serek wiejski.

• ODPOWIEDZ +
1 ... 2 3 4 ... 5
STRONA 3 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij