Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Forum - Wasze dyskusje: Dieta

Pytanie o dietę odchudzającą dla aktywnych
    przez arub-amira,
    2013-09-02 11:23:08

Witam
    Raczej nie jestem biegaczem ale też nie należę do kanapowców:) Jestem raczej chodziarzem. Codziennie robię około 12 km szybszym marszem (około 9 - 10 km/h) - (2 dni w tygodniu robię przerwę na stretching i rower) a co najmniej raz w tygodniu popylam około 20-25 km :) Jestem coraz bardziej zadowolona z wyników a zwłaszcza z wytrzymałości. Czuję, że mogę znacznie więcej! 
    Chciałabym jednak zrzucić trochę wagi - nie zależy mi na czasie - chociaż jeśli patrzeć na moje BMI to mam sporą nadwagę. O...więcej

przez qben,
    2013-09-10 14:27:51

Nie musisz rezygnować z węglowodanów - ważne jest, żebyś miała dzienną "pełną" pulę białka i żeby kalorie się zgadzały. Polecam zainteresować się czymś takim jak IIFYM czyli If it fits your macros. :-)

przez arub-amira,
    2013-09-10 14:37:39

Dziękuję :) ale jeśli będę wyglądała jak damskie ucieleśnienie Arnolda Schwarzeneggera... to nie wiem co Ci zrobię:D

przez qben,
    2013-09-10 16:45:54

Bez ostrego dopingu sterydami nie ma mowy o ciele Arnolda u kobiety, co więcej - dobrze ułożony plan siłowy zawierający ćwiczenia wielostawowe takie jak martwe ciągi w róznych wersjach czy przysiady zapewniają bardzo kobiece krągłości i pośladki w kształcie litery C :-) Pozdrawiam! < :
    Zapomniałem dodać! Nie sugeruj się tak bardzo wagą i BMI - to mało efektywne wskaźniki kompozycji ciała. Lustro i obwody to najlepsza rzecz - możesz ważyć i 65kg ale kompozycja sylwetki <stosunek mięśni do ilości tkanki tłuszczowej> może być o wiele lepsza. :)

przez arub-amira,
    2013-09-11 06:59:33

Dzięki,

przez dominika999,
    2013-11-21 13:20:44

Warto jesli dużą ilośc biała czyli serki białe takie około 4-5 % tłuszczu :) i mięso nie warto rezygnować z węglowodanów ponieważ będziemy czesto głodni. Wystarczy zmienić pieczywo na takie pieczone z mąki typ 2000 lub 1850 i nie będzie problemu :)

przez big22,
    2014-01-15 21:42:42

dzięki za podpowiedź pewnie ja też z tego skorzystam ;)

przez sylwia,
    2014-10-08 14:11:30

Witam,

Biegam między 20 a 22, czasem poźniej, nie odczuwam głodu po trenigu, biore prysznic, pije duzo wody i kladę się spac. Na wielu forach piszą aby mój organizm spalał tłuszcz musza coś koniecznie zjeść. Tylko że po pierwsze nie odczuwam głodu, po drugie, jeśli coś zjem, potem nie zasnę...zamkniete koło. Wszystko obraca się wokół tego, iż duzo sie ruszam, a wcale nie chudnę, i mam masę niepotrzebnego tłuszczu na ciele. Potrzebuję konkretnej odpowiedzi, jesć czy nie jesc po treningu wieczorem?

przez joanna345,
    2014-11-02 13:05:56

Jestem na diecie nykuk. Produkty pełnoziarniste i jak najmniej przetworzone to chyba dobra dieta dla biegaczy. Nie chodzę głodna i nie odżywiam się listkiem sałaty, więć chyba dla aktywnych jest ok :)

przez drkub,
    2014-11-05 11:32:58

Sylwia" data-cid="15857" data-time="1412770290 napisał(-a):
    "Witam,

Biegam między 20 a 22, czasem poźniej, nie odczuwam głodu po trenigu, biore prysznic, pije duzo wody i kladę się spac. Na wielu forach piszą aby mój organizm spalał tłuszcz musza coś koniecznie zjeść. Tylko że po pierwsze nie odczuwam głodu, po drugie, jeśli coś zjem, potem nie zasnę...zamkniete koło. Wszystko obraca się wokół tego, iż duzo sie ruszam, a wcale nie chudnę, i mam masę niepotrzebnego tłuszczu na ciele. ...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij