Forum - Wasze dyskusje: Runner's World – strona i magazyn

Wyzwanie Runner's World
    przez runners-world,
    2011-09-05 10:44:06

Drodzy uczestnicy programu.
    Za nami pierwsze, z sukcesem zrealizowane "Wyzwanie". Jakie są wasze opinie i spostrzeżenia na ten temat?
    Zapraszamy również do wypowiedzi, osoby zainteresowane udziałem w następnych edycjach.
    Półmaraton w Pile zakończony, jednak co czeka nas następnym razem?
    [attachment=124:IMG_4891.jpg]
    [right]Jacek Urbanowicz[/right]

przez katsumoto,
    2011-09-05 20:23:56

Witam. Ja jeszcze czuje ten słoneczny półmaraton i odpoczywam. Dla mnie cała akcja byłe rewelacyjna. Bardzo mnie mobilizowało to, że ktoś mnie prowadzi trenersko, doradza itd. Jestem bardzo zadowolony i od ranu zgłaszam swój się do następnej akcji niewiedząc nawet o jaki bieg chodzi. Jeszcze raz dziękuje Przemkowi za całą opiekę i pomoc!

przez daria001,
    2011-09-06 10:03:06

Witam na początku dziękuję mojemu trenerowi Łukaszowi za wsparcie i pomoc - bez tego na pewno by mi tak dobrze nie poszło:) Akcja RW była rewelacyjna, dobry pomysł super organizacja,EXTRA LUDZIE i świetny masaż oooojj tak:)Jestem bardzo zadowolona i piszę się już teraz na następne WYZWANIA:) DALISMY RADĘ!!!!!! :)

przez runners-world,
    2011-09-06 11:20:07

Trzeba dodać, że warunki biegu były bardzo ciężki. Skwar z nieba wysuszał nawet najwytrwalszych.
    Jednak wy byliście przygotowanie nawet i na to!
    Świetna robota.

przez misiek,
    2011-09-07 22:04:23

Trzeba przyznać, że cała akcja jak na pierwszą tego rodzaju poszła bardzo sprawnie. Atmosfera cały czas była przyjazna i pozytywna co z pewnością pomagało przed startem
    Niestety kilka błędów nie pozwoliło mi osiągnąć zamierzonego czasu... podobno ludzie uczą się na błędach także myślę, że i ja się czegoś nauczyłem mimo wszystko i tak poprawiłem życiówkę o 12 minut i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że przez ostatnie 3 miesiące stałem się lepszym biegaczem. Oby więcej takich akcji!

przez marcinwawa,
    2011-09-07 23:28:43

Akcja super... Już nie mogę się doczekać następnej akcji Tylko że na zdjęciu grupowym kiepsko się ustawiłem i widać tylko kawałek oka i czapki ;)Pozdrawiam wszystkich uczestników i trenerów.... Do zobaczenia na trasie

przez runners-world,
    2011-09-08 15:16:02

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego spotkania i już myślimy o kolejnym wyzwaniu o czym na pewno dowiecie się na lamach pisma.
    Jednocześnie, może na tym forum szybciej będę pojawiać się informacje na ten temat.
    Tak czy owak proponuję utrzymywać kontakt i "trzymać rękę na pulsie".
    Podejmijmy kolejne wyzwanie!

przez misiek,
    2011-09-08 15:38:58

a będą gdzieś dostępne wszystkie zdjęcia robione przed i po biegu?

przez runners-world,
    2011-09-08 15:49:42

Czekamy jeszcze na zdjęcia od drugiego fotografa, jak również jest montowany film. O wszystkim będziemy informować na forum i stronie głównej w artykule o wyzwaniu.

przez zofran,
    2011-09-08 22:44:25

'Runners World' timestamp='1315489782' napisał(-a):
    Czekamy jeszcze na zdjęcia od drugiego fotografa, jak również jest montowany film. O wszystkim będziemy informować na forum i stronie głównej w artykule o wyzwaniu.
    Mam i ja trochę zdjęć zrobionych w namiocie...i na finiszu przez córkę, są niezłe i mógłbym wrzucić...tylko jak i gdzie?

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2