REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Trening

Bieganie + ...coś tam
    przez xcatharsisx,
    2010-11-03 23:15:50

U mnie najpierw było Aikido - później bieganie - teraz w sumie więcej biegam niż spedzam czasu na macie. Chciałem zapytac jak wy łaczycie różne różności, jak łączycie inną aktywnosc sportową z planami biegowymi... jak z czasem na wszystko? itd

przez turgorski,
    2010-11-04 04:19:58

U mnie były pierw plany piłkarskie, ostre trenowanie nawet nieźle szło bo trafiłem do 3-ligowego zespołu. Potem trafiła się kontuzja i pół roku bez sportu, do piłki zawodowej (no bardziej pół-zawodowej) nie wróciłem. Zacząłem biegać i teraz to jest no.1 i to bardziej teraz wypad na piłkę staram się pogodzić z bieganiem Zazwyczaj jest tak że zastępuję w planie treningowym sobotni basen wypadem na boisko z kumplami a potem jadę na saunę. Staram się nie być w tej kwestii zbyt spontaniczny by nie utrudniać sobie życia

przez drago,
    2010-11-04 19:57:52

Hm... Odkąd sięgam pamięcią, to na początku była siłownia (nadal jest), Sanda (przez ok. 3 lata), a od pięciu lat lekkoatletyka (przerobiłem większość konkurencji ^^) i czasami basenik oraz okazyjnie meczyk w kopaną z przyjaciółmi Poza tym, to jeszcze swego czasu sporo się wspinałem na skałkach (zrobiłem 2 kursy) i jeździłem na deskorolce. Ach! I przez kilka dni trenowałem football amerykański A czas? Jakoś się znajduje chociaż trochę jest go mało. Noo... To by było chyba na tyle

przez xcatharsisx,
    2010-11-07 18:08:26

Myslę że aikido to dobry sposób na dodanie czegoś do biegu ze wzgędu na sporo cwiczen ogolno rozwojowych na rózne partie mieśniowe, sporo cwiczen na nogi, sama pozycja wyjsciowa w Aikdio jest na "niskich" nogach więc nogi muszą /powinny/ byc dosc silne:)
    dodatkowo w Aikido myślę że mamy podobnego przeciwnika jak w bieganiu - siebie samego, własne ograniczenia i słabości...
    Twórca Aikido powiedział kiedyś:
    Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
    to zdanie bardzo często towarzyszyło mi około rok temu jak zaczełem podnosic 4 litery z fotela:)

przez kachita,
    2010-11-08 14:23:18

"Przewinęłam" się przez wiele różnych sportów, ale najbardziej chyba spodobały mi się kickboxing i krav maga (jeśli na to można mówić sport), które ćwiczyłam ładnych parę lat temu - potem przyszła praca, nowe miasto, dużo wyjazdów, brak czasu i tak się to rozlazło po kościach. Trochę też mnie odstraszały zdjęcia z treningów różnych klubów - sami mężczyźni, podchodzący do treningów i walk szalenie poważnie Dla mnie sztuki walki są najlepszym sposobem na szczupłą sylwetkę - trenują ręce, nogi, brzuch, t...więcej

przez xcatharsisx,
    2010-11-11 13:14:48

'kachita' timestamp='1289222598' post='637']
    napisał(-a):
    co do aikido - jako sztuki walki to w aikido nie ma rywazlizacji /dlatego nie ma turniejów, zawodów itd/ nie ma podziałów na lepszy - gorszy. nie ma pokonanego i przegranego... Dlatego wszyscy cwiczączy maja taki sam kolor pasa bez wzgledu na stopiń - biały dla stopni ucznowskich Kyu i czarny dla stopni mistrzowskich
    "Aikido jest sztuką miłości i pokoju"
    więc jak odstraszają cię zdjęcia szalenie poważnie podchodzących mezczyzn to może spróbuj znaleźc sekcję aikido

przez kachita,
    2010-11-13 11:38:31

Dzięki, może kiedyś się skuszę, na razie jestem zadowolona z sympatycznego treningu bokserskiego

przez youngster,
    2010-12-22 20:56:01

jestem w pierwszej gimnazjum najpierw dużo jeździłam na deskorolce, , zawsze chciałam chodzić na jiu jitsu ale,rodzice..., mam 3razy w tygodniu szkołę muzyczną od 6lat+ jestem samouczkiem na 3dodatkowych instrumentach, w klubie lekkoatletycznym trenuję od roku 4razy w tyg po min 1.5godziny max3godz czasem sie nie wyrabiam i trenuje 3razy.

przez pozzo,
    2011-01-11 10:14:56

A ja gram w badmintona, squasha i plywam. Na badmintona latwo wygospodarowac czas, bo przy okazji jest to spotkanie towarzyskie, wiec jest przy okazji milo. W dodatku gramy w sobote rano. Trzeba sie zwlekac z lozka wczesnie w wolny dzien :-/, ale dzieki temu staje sie on dluzszy :-) Squash i plywanie jest juz bardziej okazjonalnie ze wzgledu na brak czasu...

przez acdcgirl,
    2011-01-13 21:48:25

U mnie siłownia i bieganie, innych sportów nie uprawiam choć wieczorami robię ćwiczenia Pilates. Bieagm 50 mil tygodniowo, czyli 80km więc nie mam czasu na inne sporty. Dużo biegam w wyścigach przełajowych.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA