REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Trening

Odtłuszczenie sylwetki
    przez ja%c5%9bko,
    2014-06-09 23:14:25

Czy ktoś z Was może mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, które nurtuje mnie już od dawna. Chodzi o to, że mam do zgubienia trochę tłuszczu. Może nie jestem otyły, ale bez koszuli nie prezentuję się zbyt dobrze. Masa mieśniowa jest jako taka, ale przykryta jest ona warstwą tłuszczu, więc gdy się jej pozbyć , to było by zupełnie dobrze. Problem jednak w tym, że nie tak łatwo jest mi się jej pozbyć. Nie mam już metabolizmu nastolatka, więc i diety nie przynoszą szybkich i spektakularnych efektów, a ja w...więcej

przez drkub,
    2014-06-17 11:03:57

Przede wszystkim taka folia utrudnia parowanie więc podnosi temperaturę organizmu, może też powodować miejscowe podrażnienia czy nota bene odparzenia, a jeśli jesteś alergikiem to objawy uczulenia.
    Głównym efektem treningu w "nieoddychającym" stroju jest zwiększona utrata wody (organizm próbuje się schłodzić).
    Poza tym zbyt intensywny trening zwłaszcza w wysokich temperaturach (lato ;-))może grozić udarem cieplnym.
    Raczej odradzam

przez donatka,
    2015-12-15 15:44:20

A co sądzicie o suplementach diety?
    Osobiście uważam, że powinno się je  zażywać pod ścisłym nadzorem dietetyka czy trenera osobistego. Na pewno nie warto ich zażywać na własną rękę!
    Słyszałam, że świetnym trenerem osobistym jest Łukasz Nowakowski. Znacie go?
    Znalazłam takie namiary na http://bodyfactory-trener.pl/i szczerze rozważam pomoc takiej osoby

przez marcinek112,
    2016-01-27 22:45:30

Jeżeli już tak bardzo chcesz zaryzykować utrata dużej ilości tluszczu ze swojego ciala to mozesz sprobowac suplementu kimera. Wszystkie informacje o nim znajdziesz w tym poradniku www.warto-kupic.pl/kimera/ jest to produkt dostepny dla wszystkich ale wazne aby zamawiac go ze strony producenta. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie. 

przez tb100,
    2016-08-31 16:11:46

Donatka - zleży gdzie dokładnie mieszkasz. Jeśli chodzi o Bytom polecam - http://www.trenerwisniewski.pl . Profesjonalne podejście zarówno pod kątem treningu jak i dietetyki. Słyszałem, że działa również na terenie Gliwic i Zabrza.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA