[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Trening

czas na 8 km
    przez hieronim,
    2010-11-04 11:02:41

hi.chcialem sie podz...wrazeniami z treningu i spytac jak osiagnac lepszy czas biegajac po prostej drodze-ulicy na d.8 km.......l/REKIN/sosnowiec

przez drago,
    2010-11-04 20:45:54

Niestety nigdy nie biegłem na 8 km na zawodach, więc nie bardzo się na tym znam, ale myślę, że do wykręcenia lepszego czasu na tym dystansie trzeba trenować tak, jak do innych biegów długich. Proponuję robić zarówno treningi wytrzymałościowe i szybkościowe (te 2 rzadziej). Nie zapominaj także o mięśniach nóg (dynamiczne ćwiczenia z małym obciążeniem) oraz całego korpusu (zarówno proste i skośne brzucha, jak również plecy). Ach! Pamiętaj o odnowie biologicznej i zdrowej diecie

przez piter,
    2010-12-09 12:08:24

ja swoja przygode biegowa zaczynałem od żmudnych treningów 2-3 razy w tygodniu człapałem pierwsze zawody to własnie 8km i czas bez rewelacji 37 minut ale potem juz było z górki ..... Powodzenia

przez amroz,
    2010-12-09 20:44:42

'hieronim' timestamp='1288864961' napisał(-a):
    hi.chcialem sie podz...wrazeniami z treningu i spytac jak osiagnac lepszy czas biegajac po prostej drodze-ulicy na d.8 km.......l/REKIN/sosnowiec
    Może odśnieżyć ulicę Twoje tempo to jakieś 6:37 m/km a do jakiego czasu chcesz dojść???
    Kolego a nie lepiej znaleźć jakiś plan na 10km jest dużo więcej zawodów na takim dystansie niż 8km

przez piter,
    2010-12-14 10:41:39

Amroz ma racje 10 jest sporo i łatwiej znalezc bieg dla siebie a tak naprawde roznica nie wielka 8 czy 10 nie odczuwa sie tego az tak bardzo moja pierwsza 10 była zaraz po 8 i czas nie wiele roznił sie od 8km 37 minut a 10km 47min wiec 2 kilosy wiecej w utrzymanym tempie.....

przez ~Piotrtam,
    2020-01-21 13:55:28

Hey! Robert below, I wish to educate you, that I found very interesting site which provides mod to brand-new mobile games for cash money and other custom items https://modapkcenter.com . Do someone knows it and can tell us more about this site? For now I tested: - Heart of Vegas Mod (Works well for me), - Dinos Royale Mod (This game is a crap even with mod), - Guns of Glory Mod (someone bugs but still working).

przez ~Piotrtam,
    2020-01-24 12:11:45

Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.

przez ~WilliamCholf,
    2020-01-27 12:58:13

Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.

przez ~WilliamCholf,
    2020-01-28 11:53:06

Wiesz co, ja używałem Rybiego kolagenu z https://rybikolagen.pl i był raczej ok. W razie czego tam też można chyba spytać o badania i jak to w ogóle wygląda, tak więc bez przypału.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij