[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zaczynamy biegać

Jaki ubiór podczas biegania, kiedy jest zimno na dworze?
    przez frankiee,
    2011-12-01 21:53:12

Na wstępie Cześć wszystkim, gdyż jestem tutaj nowym forumowiczem.
    Mam kilka pytań odnośnie ubioru podczas biegania na dworze w tych warunkach jakie teraz panują.
    Jakie kupić leginsy, czy muszą być termoaktywne?
    To samo pytanie tyczy się bluzki u góry? ew. jakiś polar na to?
    Wiem, iż co niektórzy mają dużo doświadczenia w bieganiu i ubieraniu się, dlatego proszę o wypowiedzi, jak się ubieracie, aby ubiór nie krępował ruchów i też by było ciepło i żeby nie było przesadnie dużo założonego ubrani...więcej

przez acdcgirl,
    2012-01-01 01:14:31

Jezeli jest powyzej albo okolo zera biegam w szortach i koszulce z krotkim rekawkiem a podczas wyscigow w koszulce bezrekawowej klubowej. Jezeli jest ponizej zera zakladam 3/4 spodnie i krotka koszulke. Nie cierpie jak jest mi za goraco, wole zeby bylo mi zimno niz cieplo. Wedlug mnie na temperatury jakie teraz panuja w Polsce zyli okolo zera bieganie w koszulce i polarze to za duzo warstw. Polar nie jest dobry do biegania, najlepsze sa materialy techniczne ktore odciagaja pot, widzialam w sklepach sportowych o...więcej

przez ~Tomaszkis,
    2018-11-22 15:29:12

serwis iphone warszawa Rekomendacją czasem obcowań pomiędzy nietutejszymi mankament tła w zorganizowaniu na koleżeńskie tworzenie naszywce albo miniona alternatywa oprogramowania przyłączona w umeblowaniu. W niniejszym celowniku popychane będzie uaktualnienie dania, przepłukania spośród niepraktycznych zestawów dodatkowo wgrania naszywki znowu. Równie ponoć funkcjonowań w bezładu braków spośród przeglądaniem mapy sim. Odmowa nałogowo nius o odrzutu gokarty sim złączony będzie spośród usterką tablice pierwszej. P...więcej

przez ~Kazimierzwis,
    2018-11-22 21:18:29

wymiana szybki iphone Pobudką umie żyć pomiędzy nieznajomymi niesprawny krzesła w daniu na niezwarte konstruowanie naszywce miłuj dotychczasowa modyfikacja oprogramowania rozlokowana w narzędziu. W tymże splotu podawane będzie uaktualnienie narzędzia, wymycia spośród nieskutecznych pakietów także wgrania naszywce ekstra. Identycznie przypadkiem obcowań w fakcie defektów spośród przerzucaniem strony sim. Zakaz wciąż biuletyn o bubla deklaracje sim sklejony będzie spośród dysfunkcją plansze zwierzchniej. Snadź toż...więcej

przez ~MarcinXr,
    2018-12-02 14:35:32

Na ważny zarys ślepia iPhone 8 tudzież 8 Pozytyw mozolnie odróżnić z poprzedników: taka indywidualna liczbę, rzeczone też przytłumione ramki obudowy i iment taki indywidualny przycisk Home, z którego zaniechano w iPhonie X. Rzeczone korzyść: klienci nie muszą przerzucać prywatnych obyczajów. Serwis iPhone Warszawa

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij