[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zdrowie

Bierne palenie , czy mi szkodzi ?
    przez xyz123,
    2015-05-30 22:52:09

Jestem czynnie uprawiającą osobą sport wyczynowy (biegi średnie) i czy bierne palenie może mi szkodzić , jeśli przebywałem 90 minut w otoczeniu ludzi , którzy cały czas palili , tak sytuacja wyglądała niestety , dodam , że jestem osobą która się jeszcze będzie rozwijała (15 lat)... Czy to ma jakiś większy wpływ na moją ogólną wydolność ? -_-  :( 

przez ulliturli,
    2015-11-01 22:36:55

oczywiście, że ma negatywny wpływ na Twoje zdrowie, tutaj masz opisane niektóre ze skutków takiego regularneog wdychania dymu tytoniowego http://www.biomedical.pl/aktualnosci/bierne-palenie-szkodzi-zdrowiu-6736.html

przez piotrillo,
    2015-11-08 14:24:07

Od dawna wiadomo, że bierne palenie również szkodzi. Pytanie, czy było to jednorazowe 90 minut, czy codziennie przebywasz z tymi ludźmi, którzy fundują Ci takie "inhalacje"?

przez forrest,
    2015-11-23 14:23:31

Szkodzi równie mocno jak palenie. Jeżeli jednak raz w ciągu dnia stoisz przy kimś to i tak będziesz w lepszej sytuacji niż osoba paląca paczkę dziennie.

przez inazel,
    2016-01-26 23:00:26

Bierne palenie bywa gorsze od tego czynnego. wiem, co mówię...

przez uran56,
    2016-03-03 12:11:39

Też myślę, że szkodzi zwłaszcza jak przebywa się z palaczem w zamkniętym pomieszczeniu np. mamy palacza w domu to cały czas wdychamy te opary.

--------------------
    serwis ogłoszeń

przez forrest,
    2016-03-07 11:45:39

Szkodzi, bo do Twojego organizmu przenikają takie same substancje smoliste jak palaczowi. Niekiedy jest nawet gorzej, bo możesz wduchać więcej dymu niż osoba paląca!

przez dziki,
    2017-11-16 10:33:04

Jakiś negatywny wpływ ma, ale czy duży, to już kwestia różnych czynników (między innymi genów).

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij