[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zdrowie

Czarny Paznokieć
    przez piotrekpoznan,
    2012-01-09 21:53:14

Witam,
    Pewnie większość z was przerabiała juz temat "czarnego paznokcia" u nogi. Ja w ostatnim czasie przerabiam ten temat już dosyć długo. A mianowicie pierwszy czarny paznokieć pojawił mi sie ok 9 m-cy temu. Finał był taki, iż paznokieć co oczywistę zszedł mi. Od tamtej pory po ok 1-2 m-cy gdy zaczyna odrastać mi nowy i wykształca się już płytka zanokcia, ten mimo, że jest jeszcze "młody" w pełni nie wykształocony znowu mi czarnieje a na końcu zchodzi... i tak w kółko. Obecnie przecho...więcej

przez natalia28,
    2012-05-20 17:43:43

Ojj tak skąd ja to znam... ;/ też nie wiem jak sobie z tym poradzić, narazie czekam az mi zejdzie ;/ jak tu w sandałach teraz chodzic ;D

przez ciszewkm,
    2013-11-11 01:02:56

Jeszcze nie zacząłem regularnych treningów, dlatego nie mam pojęcia, co może być tego przyczyną? Czy chodzi o jakieś fizyczne obciążenie stopy? Bo opis przypomina nieco opis grzybicy paznokci, ale domyślam się, że chodzi tutaj o pewnego rodzaju przeforsowanie? Aż strach biegać;)

przez miro,
    2014-02-06 19:51:29

He nie ma co panikować to tylko paznokieć:) szybko odrasta nowy.

przez ~Schodytargy,
    2020-03-24 14:40:31

Ale chyba juz znalazlem :)

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij