REKLAMA

Forum - Wasze dyskusje: Zdrowie

Sauna
    przez maniuziom,
    2010-11-03 21:48:37

Ja uwielbiam chodzić na saunę... w najnowszym numerze (NR 6 [19]) jest super artykuł nt. odnowy biologicznej. Szczerze przyznam się, że sam wytrzymuje w saunie nie dłużej jak około 7 minut i to jeszcze jak z kimś rozmawiam najzwyczajniej w Świecie uaktywnia się moje ukryte ADHD...
    A jakie są Wasze przemyślenia odnośnie sauny?

przez amroz,
    2010-11-03 22:13:28

Ja osobiście to nie za bardzo bo nie mam czym oddychać i za gorąco. Jestem tym osobnikiem co jest "zimnolubny", od czasu do czasu dla relaxu odwiedzam.
    Ale od czasu do czasu w inny sposób lubię ją wykorzystać ze znajomymi ( Leje się "coś" na kamienie i wszyscy weseli wychodzą po 10-15 minutach )

przez drago,
    2010-11-03 22:40:36

Hm... Moim przemyśleniem odnośnie sauny, jest porywająca pointa: w saunie jest gorąco! A tak już na serio, to zdaję sobię sprawę z jej dobrodziejstw i dość często korzystam (w siłowni, do której uczęszczam jest sauna, a nawet 2: parowa i sucha, więc nie ma u mnie problemu z dostępem). Zazwyczaj posiedzę sobie z 10 min, bo w nos mi trochę gorąco

przez turgorski,
    2010-11-04 04:30:23

Z sauny staram sie korzystac raz w tygodniu (wiadomo czasami sie nie udaje) przy bardziej zintensyfikowanych treningach zwiekszam ta ilosc adekwatnie do rezimu treningowego.
    A propos sauny parowej i suchej - ktora uwazacie za 'lepsza'? Uczeszczam na sucha...

przez maniuziom,
    2010-11-04 16:06:12

Ja osobiście u siebie w mieście nie mam wyboru... i pozostaje mi tylko sucha.
    Aczkolwiek jak bywam w Nałęczowie to uwielbiam się przejść na basen do Atrium, gdzie jest sauna parowa o eukaliptusowym/miętowym posmaku --> REWELACJA!!! Gorąco polecam!!!

przez turgorski,
    2010-11-04 18:19:19

a jakie macie ceny z godzine? Niedaleko domu w Tułowicach mam 20zl/h a w Opolu gdzie studiuje juz 40zl/h :/
    Dla studenckiej kieszeni koszmar...

przez drago,
    2010-11-04 19:48:49

'turgorski' timestamp='1288891159' post='588']a jakie macie ceny z napisał(-a):
    U mnie na siłowni nie płaci się za godzinę. Aby móc korzystać z sauny i innych znajdujących się tam dóbr, to trzeba wpłacić 99 zł opłaty administracyjnej + 160 zł (podobno już drożej, ale ja nadal mam 160) miesięcznie na stałe zlecenie z konta (conajmniej 3 miechy). Ale ogólnie, to opłaca się znacznie bardziej niż 40, czy nawet 20 zł od godziny, bo można siedzieć ile się chce, a jest to, tak naprawdę, tylko dodatek do całej masy różnyć zajęć i sprzętu, który jest tam dostępny

przez klotylda,
    2014-12-29 17:03:10

MNie też sauna sprawia naprawdę wielką przyjemność:) Ale wiadomo, nie wszyscy się w niej odnajdą

przez kmila,
    2016-05-23 13:55:07

ja niestety saunę znoszę dosć kiepsko,odradzam wszytskim, którzy mają problemy z cinieniem.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA