REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Biegacz pod kontrolą. Badania, które musisz zrobić

Dzięki badaniom lekarskim i laboratoryjnym - zwłaszcza gdy wykonujesz je regularnie - dostaniesz dokładne informacje nie tylko na temat stanu Twojego zdrowia, ale i efektów treningu, który aplikujesz swojemu ciału. Sprawdź, które badania i jakie wskaźniki organizmu mogą powiedzieć Ci o Twojej formie więcej niż stoper.

Przejdź do artykułu
    przez lech,
    2013-10-08 18:24:48

Dzięki za przypomnienie artykułu. Dokładnie na temat i na czasie. Tak trzymać.

przez ~z,
    2017-04-12 00:11:30

Objętość w gramach... interesujące...

przez ~piotrek745,
    2017-11-26 13:12:45

Morfologia, glukoza, cholesterol – moja złota trójka! Badania robię co pół roku, ale ostatnio nie poszedłem do przychodni tylko dla testów zamówiłem sobie badanie do domu. Jestem bardzo zadowolony z takiej usługi. Miło, szybko i korzystnie cenowo. Jak ktoś mieszka w Wawie lub okolicach to może sobie zamówić takie badanie u Medtodoor.

przez ~esda,
    2017-11-26 13:14:14

ja tam nie wiem

przez ~Kamil Król,
    2020-02-27 08:50:12

Takie badania są bardzo potrzebne, szczególnie jeśli wychodzimy z kontuzji to warto znać możliwości organizmu i drogę jak najlepiej wrócić do optymalnej formy. Korzystałem z testów wydolnościowych w SportsLab w Wwa i polecam!

przez ~Radek,
    2021-04-08 13:45:41

Polecam udać się do SportsLab, sama robię tutaj badania i bardzo odpowiada mi podejście do pacjenta.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA