REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Cudowny lek na ból kolan?

Tysiące biegaczy z bolącymi kolanami łykają suplementy z glukozaminą i chondroityną. Ale czy to naprawdę działa? Pytanie o skuteczność tych środków RW zadał specjalistom. Okazuje się, że ich opinie nie są do końca jednomyślne...

Przejdź do artykułu
    przez annam88,
    2014-05-21 07:12:12

miałam problem bolących kolan, ale zaczęłam stosować 4Flex sport, zawiera kolagen, a więc odbudowuje chrząstkę. Ból zniknął i mam nadzieję, że nigdy nie wróci.

przez onlineekspert4flex,
    2014-06-05 21:36:57

Witam!

Jako OnlineEkspert marki 4 flex sport pragnę dodać, że nasz suplement diety należy stosować w dawce 1 saszetki dziennie przez minimum 3 miesiące. Dodam też, że kolagen o którym Pani wspomniała to Fortigel w dawce 7g.

Pozdrawiam,
    Agnieszka Czarnecka

przez ~niko,
    2017-01-30 19:31:04

Mnie na niedawny ból kolana szybko i skutecznie pomogła rozpuszczalna pyralgina sprint. Od tamtej pory ból nie wrócił, więc chyba nie ma potrzeby, żebym się jakoś zamartwiał tym

przez ~Eewelina963,
    2018-05-29 19:32:50

U mnie ból kolan pojawił się nagle. W moim przypadku pomogło połączenie krioterapii oraz suplementacja dużą dawką omegi 3 i zażywanie roślinnego preparatu Reumpapai.

przez ~ewelina963,
    2018-05-29 19:34:39

U mnie ból kolan pojawił się nagle. W moim przypadku pomogło połączenie krioterapii oraz suplementacja dużą dawką omegi 3 i zażywanie roślinnego preparatu Reumpapai.

przez ~andrzej,
    2018-09-27 12:34:41

na urazy dobry jest włoski No dol traumgel. w ogóle cała linia produktów No dol jest warta polecenia - skuteczne w zwalczaniu bólu i wysokiej jakości unikalny skład.

przez ~Irma,
    2018-11-30 15:09:37

Stosuję Reumpapai i bardzo dobrze działa. Najważniejsze jest jego działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz to, iż jako naturalny preparat nie szkodzi przy zażywaniu.

przez ~Ania,
    2018-11-30 15:10:22

Stosuję Reumpapai i bardzo dobrze działa. Najważniejsze jest jego działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz to, iż jako naturalny preparat nie szkodzi przy zażywaniu.

przez ~WojtekLiZk,
    2020-04-30 21:34:19

Mnie pomogła rehabilitacja m.in. z krioterapią oraz zażywanie preparatu roślinnego Reumpapai.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA