[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Jaka jest Twoja waga idealna?

Jeśli schudniesz o 2-3 kilogramy, poprawisz zdrowie i szybkość biegu - oczywiście pod warunkiem, że masz co zrzucać. Zobacz, ile zyskasz na pozbyciu się zbędnego balastu i co jeszcze możesz zrobić, aby na trasie rywale oglądali Twoje plecy.

Przejdź do artykułu
    przez ~Dorota,
    2019-05-05 14:22:48

Co za zj***ny test. Innymi słowy się nie da. Ważę 64kg i biegnę 10km w 50min wg podlinkownanego kalkulatora osiągnę 47min jak będę ważyć 49kg!!! Przecież to niezdrowa niedowaga i żeby ja osiągnąć musiałabym się wpakować w jakieś zaburzenia odżywiania!

przez ~Klakla,
    2019-06-08 09:19:45

187cm 84 bmi w normie wygladam na zabiedzonego. Jem za dwoch. Ten wskaznik nie uwzglenia płci i wieku. Do tego powyzej 180cm to nie ma sensu. Bo przy 187 i 90kg mam nadwage! A spodnie 34 w pasie. A gdzie uwzglenienie ilosci tluszczu w organizmie?

przez ~macx,
    2019-06-26 10:59:52

ja mam ciezką otyłosc według wskazan bmi 184 cm i 105 kg ( ale tylo 20 kg nadwagi choc wygladam na 95 kg :) )

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij