[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Zdrowie

Dyskusja do tematu: Jestem maratończykiem i nałogowym palaczem

Jest nas, biegających palaczy (albo palących biegaczy), choć trudno w to uwierzyć, niestety, pewna grupa. Dlaczego, mając w sobie tyle samozaparcia do treningu i walcząc o urwanie choćby kilku sekund, nie potrafimy rzucić palenia, które w biciu rekordów na pewno nie pomaga?

Przejdź do artykułu
    przez coma,
    2014-03-19 19:31:09

Sam kiedyś paliłem. Ale zmarł mi dziadek na raka płóc i widząc ile trzeba wtedy walczyć nie o rekordy życiowe a o same życie postanowiłem je rzucić. Mija 4 rok i oby tak dalej ^^

przez coma,
    2014-03-19 19:32:08

I wobec opini że ciężko sie rzuca i jest sie stale wnerwionym, nie jest to takie ciężkie ;)

przez przemyku,
    2014-04-11 00:19:46

Wrzuciłem ten opis pod innym tematem wrzucę i tu bo chcę by trafiło to do jak największej liczby palaczy.Drodzy moderatorzy to nie spam nie kasujcie please :)
    Jest taka książka o łatwym sposobie rzucania palenia Pamiętam jak trzy lata temu zacząłem ją czytać to przerwałem bo wystraszyłem się że rzeczywiście rzucę. Wiem, to głupie, ale wtedy jeszcze wmawiałem sobie, że nie jestem gotowy. Dokładnie 32 dni temu skończyłem ją czytać i od razu przestałem palić, bez gum, bez plastrów, bez poczucia, że coś tracę z...więcej

przez ~BernardDrerm,
    2017-02-13 18:51:25

Uwielbiam różne trendy kosmetyczne. Kupić Black Mask zdecydowałam się po obejrzeniu reklamy w Internecie. Od dawna chciałam pospróbować maskę przeciw zaskórnikom, ale nie mogłam znaleźć środek, któryby kosztował odpowiednie, miał składniki roślinne i dobre recenzje. I znalazłam! Po zastosowaniu maski Black Mask skóra staje się miękka w dotyku, gładka, stan zapalny i zaczerwienienie zniknęły, a razem z nimi i zaskórniki. Twarz została wyraźnie przekształcona i odmłodzona. Jestem na 100 procent zadowolona! Bl...więcej

przez ~Tomek,
    2018-05-09 23:10:43

U mnie bieganie i palenie jest jak bracia bliźniacy. Palę już od blisko 30 lat i przygodę z bieganiem zacząłem 6 lat temu. I pomimo życiówki w półmaratonie 1:26, w maratonie 3:05 (drugi start), a w debiucie 3:15, moje pierwsze słowa na mecie do żony to były "daj fajkę". Będąc u lekarza sportowego usłyszałem "gdyby Pan nie palił, wydolność miałby Pan lepszą nawet o 20%". Pomimo tego ja to po prostu lubię chociaż wiem, że po pierwsze: to niezdrowe, po drugie: to niemodne, po trzecie: mógłbym jeszcze szybciej biegać :(

przez ~strzelba,
    2019-10-07 23:56:00

zajebisty artykul, jestem pod wrazeniem Twojej aktywnosci fizycznej. Mam nadzieje, ze kiedys uda Ci sie rzucic te gowno, mnie sie udalo, ale nie powiodloby sie bez TABEXu. Powiem Ci tylko, ze zmienia sie totalnie perspektywa, dostrzegasz to czym jest ten nalog i jak Ciebie omamil. Co do skutkow zdrowotnych ?! Jedna bajka, jak to sie mowi Sky is the limit ... :D , powodzenia !!!!

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij